صدای رسای ملت

جزئیات جدید از دستگیری مزاحمین دو دختر جوان در پارک «ائل‎گلی»

0

هاشم شعفی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار فیلمی درفضای مجازی مبنی بر ایجاد مزاحمت تعدادی افراد به دو دختر جوان در پارک ائل گلی تبریز، به جهت حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی دو نفر از عوامل ایجاد مزاحمت در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و روانه زندان شدند و در ادامه چهار نفر مزاحم دیگر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

شعفی در پایان با اطمینان به شهروندان که پلیس همیشه و در همه حال برای تامین امنیت و آرامش در جامعه در کنار مردم بوده و برای ایجاد امنیت در تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌ها در تمام فصول سال حضور فعال خواهد داشت، تاکید کرد: پلیس با هماهنگی مقامات قضائی با مزاحمین به نوامیس مردم و هنجار شکنان برخورد خواهد کرد و شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی و مزاحمت به مردم موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتشار تصاویر منتسب به ۲ دختر نوجوان در بوستان «ائل گولی» تبریز که در محاصره جمعی از پسران گرفتار شده و به سمت آنها گلوله های برفی پرتاب می شود، موجی از اعتراض همراه با نفرت را موجب شد و بازتاب وسیعی در فضای مجازی پیدا کرد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.