صافی - کاربران شبکه‌های اجتماعی با حمایت از بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع عظیم روز گذشته بسیجیان، هشتگ‌های (عظمت_ایران - میثاق خدمت - شکست تحریم - اجتماع دشمن شکن) را ترند کردند.

روز گذشته (12فروردین) همایش ده‌ها هزارنفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی تهران با حضور امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

 بیشتر بخوانید: جوان‌ها راه‌حل مشکل هستند نه مشکل/ ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از سخنان خود فرمودند: دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی بعد از کنکاش فراوان، به تحریم رسیده است. جز راه تحریم اقتصادی راه دیگری ندارد. تحریم اقتصادی شکننده‌تر از اقتصاد ملی ما است. اقتصاد ملی ما می‌تواند تحریم را شکست دهد و شکست تحریم،شکست آمریکا است و آمریکا یک سیلی دیگر از ملت ایران خواهد خورد.

 در این زمینه ببینید: تصاویر همایش ده‌ها هزارنفری «خدمت بسیجیان» در ورزشگاه آزادی

یکی از مهم ترین رهنمود های مقام معظم رهبری در جمع با شکوه بسیجیان اشاره به شکست تحریم ها و سیلی ملت ایران به غرب بود. این قسمت از سخنان رهبر انقلاب مورد توجه کاربران فضای مجازی در توئیر قرار گرفت و واکنش های بسیاری را به دنبال داشت.


در ادامه نگاهی داریم به برخی از این واکنش ها نسبت به سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان که در زیر مشاهده خواهید کرد:

  • یکی از کاربران با به اینکه سخنان رهبری در صورتی محقق می‌شود که تک تک حاضرین در ورزشگاه و کسانی که پیام رهبری را شنیدند برای محقق شدن این وعده تلاش کنند.

  • یکی دیگر از کاربران با کنایه نوشت: اکثر سایت ها و خبرگزاری های خارجی از سیلی خوردن آمریکا با شکست تحریم خبرهاشونو مخابره کردن این یعنی خودشون اصل خبر رو درک کردن.
بیشتر بخوانید:  رهبر انقلاب سال ۹۸ را سال «رونق تولید» نامیدند

  • حسین دلیریان با تاکید بر اینکه شکست تحریم با تکیه ملت ایران به توان داخلی حتی آسان تر از شکست نظامی است نوشت:

  • علی قلهکی با کنایه نوشت: به جای احداث "مال" و "بانک" و "موسسه"، یک کارخانه تولید لاستیک چرخ جلویِ کامیون تاسیس کنیم.

  • حسن رحیم پور ازغدی هم در صفحه خود با شاره به اینکه اگر اقتصاد داخل درست شود، نوشت: حتی اگر تحریم ها هزار برابر شود، ضرر نخواهید کرد؛ بلکه قوی تر خواهید شد.

  • محمد جواد آذری جهرمی گفت:

  • مهدی چمران با کنایه به اظهارت ترامپ خطاب به عربستان نوشت: ما چهل سال است که مقابل آمریکا ایستاده ایم.

  • سیدمحمد حسینی هم در صفحه توییتری خود نوشت: دولت و ملت با همکاری می‌توانند پیش بینی این را محقق سازند.

  • کاربری دیگر در توییتر با اشاره به قسمتی از سخنان مقام معظم رهبری نوشت: وقتی آقا گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه