تهران-ایرنا- یوونتوس درهفته بیست و سوم رقابت های سری آ ایتالیا یکشنبه شب ساسولو را شکست داد و فاصله خود با تیم دوم جدول رده بندی این مسابقات را به ۱۱ امتیاز افزایش داد. به گزارش ایرنا؛ شاگردان « ماسیملیانو آلگری» مدافع عنوان قهرمانی سری آ که دراین فصل نیز نتایج خوبی کسب کرده و […]

تهران-ایرنا- یوونتوس درهفته بیست و سوم رقابت های سری آ ایتالیا یکشنبه شب ساسولو را شکست داد و فاصله خود با تیم دوم جدول رده بندی این مسابقات را به ۱۱ امتیاز افزایش داد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان « ماسیملیانو آلگری» مدافع عنوان قهرمانی سری آ که دراین فصل نیز نتایج خوبی کسب کرده و همچنان به عنوان نامزد اول کسب این عنوان به شمار می روند امشب بیستمین پیروزی خود را جشن گرفته و فاصله خود را با صدر ۳ امتیاز دیگر افزایش دادند.
یاران رونالدو دراین دیدار با نتیجه ۳ برصفر مقابل ساسولو به پیروزی رسیده و سه امتیاز دیگر به اندوخته های خود اضافه کردند.
« سامی خدیرا» دردقیقه ۲۳، «کریستیانو رونالدو» دردقیقه ۷۰ و « امره جان» دردقیقه ۸۶ گل های تیم یوونتوس را به ثمررسانده و در پیروزی برابر ساسولو بیشترین سهم را داشتند.
یوونتوس با این برد ۶۳ امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد.
ساسولو نیز به رغم قبول این شکست با ۳۰ امتیاز رده یازدهم جدول رده بندی را همچنان برای خود حفظ کردند.
درادامه این رقابت ها و تا دقایقی دیگر تیم آ. ث میلان با کالیاری دیدار خواهد کرد .
ناپولی که با کسب ۵۲ امتیاز نزدیک ترین تعقیب کننده یوونتوس در صدر جدول است در آغاز رقابت های هفته بیست و سوم با فیورنتینا مساوی کرد.
ورزشی **۹۱۴۴
انتهای پیام/