آرشیو اخبار سایر حوزه های اجتماعی | پایگاه خبری صافی - مرجع بروزترین اخبار ایران و جهان
نظر کاربران فضای مجازی درباره الحاق ایران به CFT و تصویب FATF + عکس ۱۵ مهر ۱۳۹۷

نظر کاربران فضای مجازی درباره الحاق ایران به CFT و تصویب FATF + عکس

صافی - همزمان با جلسه علنی مجلس در رابطه با تصویب الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT)، با واکنش های متفاوتی توسط کاربران فضای مجازی مواجه شد.

واکنش کاربران فضای مجازی به بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع بزرگ بسیجیان ۱۳ مهر ۱۳۹۷
صافی گزارش می‌دهد؛

واکنش کاربران فضای مجازی به بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع بزرگ بسیجیان

صافی - کاربران شبکه‌های اجتماعی با حمایت از بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع عظیم روز گذشته بسیجیان، هشتگ‌های (عظمت_ایران - میثاق خدمت - شکست تحریم - اجتماع دشمن شکن) را ترند کردند.

امروز اول اکتبر؛ سالروز تولد ناسا ۰۹ مهر ۱۳۹۷

امروز اول اکتبر؛ سالروز تولد ناسا

صافی - به دنبال موفقیت‌های شوروی در پرتاب اسپوتنیک-1, نخستین ماهواره جهان و به دنبال آن فرستادن "لایکا", نخستین موجود زنده به فضا, دولت آمریکا تصمیم گرفت به فعالیت‌های فضایی خود مرکزیتی بدهد و بر همین اساس در اول اکتبر 1958 اداره ملی هوانوردی و فضایی(National Aeronautics and Space Administration -NASA) آمریکا بر پایه کمیته مشورتی ملی آژانس هواشناسی(National Advisory Committee for Aeronautics -NACA) که در سال 1946تشکیل شده بود ایجاد گردید و مسئولیت برنامه های فضایی غیرنظامی همچنین تحقیقات هوانوردی را بر عهده آن گذاشت.

این ۵ مزاحم را از روی میز کار خود بردارید! ۰۷ مهر ۱۳۹۷

این ۵ مزاحم را از روی میز کار خود بردارید!

صافی - هیچ چیز به اندازه یک میز مرتب و تمیز نمی‌تواند به کارمندان کمک کند تا وظایف خود را درست انجام دهند. تفاوتی ندارد در محیط اداره باشید یا در خانه. وقتی قصد کار کردن دارید بهتر است میزتان را از برخی موارد اضافی خالی کنید تا کارایی خود را چندین برابر کنید.

واکنش شهردار شیراز به نصب بنر سربازان اسراییلی ۰۷ مهر ۱۳۹۷

واکنش شهردار شیراز به نصب بنر سربازان اسراییلی

صافی - شهردار شیراز گفت: با صدای رسا اعلام می کنم که افتخار همه ما مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دفاع از نظام اسلامی و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران بوده است