با وحدت، تلاش و امید به آینده از مشکلات عبور می کنیم ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

رییس جمهور:
با وحدت، تلاش و امید به آینده از مشکلات عبور می کنیم

صافی - رییس جمهوری گفت: باید همه شرایط امروز کشور را که تحمیل یک جنگ اقتصادی از سوی دشمنان است، درک کنیم و بی تردید با وحدت،تلاش وامید به آینده از مشکلات عبور می کنیم.

آرشیو اخبار استان هرمزگان | پایگاه خبری صافی - مرجع بروزترین اخبار ایران و جهان
تسهیل فرآیند ترخیص مواد اولیه بنگاه های تولیدی از گمرک ۰۷ بهمن ۱۳۹۷

تسهیل فرآیند ترخیص مواد اولیه بنگاه های تولیدی از گمرک

صافی - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از رفع مشکلات بنگاه های تولیدی در امور گمرکی خبرداد و گفت: وزارت صمت با اخذ تایید گمرک به زودی طی توافق با وزارت بهداشت ، سازمان استاندارد ، وزارت اقتصاد و سایر دستگاه های مرتبط با کاهش بروکراسی اداری ، فرایند ترخیص کالا از گمرکات اجرایی را تسهیل خواهد کرد.

۲۹ آذر ۱۳۹۷
علی لاریجانی:

حذف یکباره یارانه ها به مردم فشار می آورد

صافی - ییس مجلس شورای اسلامی گفت: حذف یکباره یارانه ها به مردم فشار می آورد ولی می توان راهکار هایی مانند پلکانی کردن قیمت ها را در نظر گرفت.

مسمومان الکلی بندرعباس به ۲۲۵ نفر رسیدند/۱۷نفر فوت و ۱۰ نفر بدحال ۰۸ مهر ۱۳۹۷

مسمومان الکلی بندرعباس به ۲۲۵ نفر رسیدند/۱۷نفر فوت و ۱۰ نفر بدحال

صافی - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش تعداد مراجعه کننده گان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در بندرعباس به ۲۲۵ نفر خبر داد.

۰۴ بهمن ۱۳۹۵

طرح مطالعات پدافندی استان هرمزگان تدوین می‌شود

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به کسب رتبه‌های کشوری هرمزگان در حوزه پدافند غیرعامل، گفت: طرح مطالعات پدافندی استان در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی این طرح نیز به مرحله تدوین و تصویب می‌رسد. به گزارش صافی، بهروز اکرمی عصر امروز در نشست خبری با بیان اینکه هرمزگان […]