آرشیو اخبار سینما و تلویزیون | پایگاه خبری صافی - مرجع بروزترین اخبار ایران و جهان
از «دیوار» و «تعبیر خواب» تا «عصر یخبندان۲» و «عروس افغان» ۱۲ مهر ۱۳۹۷
آخر هفته با تلویزیون؛

از «دیوار» و «تعبیر خواب» تا «عصر یخبندان۲» و «عروس افغان»

صافی - شبکه‌های مختلف سیما به روال روزهای پایانی هفته به ویژه در تاسوعا و عاشورای حسینی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «دیوار»، «تعبیر خواب»، «عصر یخبندان۲» و «عروس افغان» اشاره کرد.

سینماگران در یادبود یدالله صمدی چه گفتند؟ ۰۹ مهر ۱۳۹۷

سینماگران در یادبود یدالله صمدی چه گفتند؟

صافی - «مرگ، عاقبت مطلق هرکسی است اما چیزی که دل ما را به درد آورده است مرگ زودهنگام‌ هنرمندان است. کسانی که کمال‌طلب، ایده‌آل گرا و بهترین بودند، زمانی که بستر کار برایشان سخت شد یکی یکی در خود فرو رفتند و مثل برگ خزان بر زمین ریختند.»

جشنواره فیلم فجر ۳۷ از زبان دبیر جشنواره ۰۶ مهر ۱۳۹۷

جشنواره فیلم فجر ۳۷ از زبان دبیر جشنواره

صافی - ابراهیم داروغه زاده در اولین گفتگوی خود به عنوان دبیر سی و هفتیمن جشنواره فیلم فجر در برنامه شهر فرنگ شبکه خبر حضور پیدا کرد و به برخی سوالات پیرامون جشنواره پاسخ داد.

از هر کسی عکس می‌گرفتم شهید می‌شد ۰۶ مهر ۱۳۹۷
آقای بازیگر:

از هر کسی عکس می‌گرفتم شهید می‌شد

صافی - اصغر نقی زاده را بیشتر به عنوان بازیگر فیلم‌های جنگی می‌شناسیم؛ مردی که می‌گوید خاطراتش را قابل پخش نمی‌دانند و تنها ابراهیم حاتمی کیا بخشی از آن‌ها را در فیلم هایش استفاده کرده است.

بازگشت خواننده پاپ بر پرده سینما ۰۶ مهر ۱۳۹۷

بازگشت خواننده پاپ بر پرده سینما

صافی - فیلم سینمایی "سوفی و دیوانه" به نویسندگی و کارگردانی "مهدی کرم پور" از جمله آثاری هستند که از چهارشنبه مورخ چهارم مهر ماه اکران خود در سطح کشور را آغاز کرده اند و حال باید دید می‌توانند با توجه به کم رنگ‌تر شدن حضور کمدی‌ها خودی در گیشه نشان دهند.

یدالله صمدی به سوی خانه ابدی بدرقه شد ۰۶ مهر ۱۳۹۷

یدالله صمدی به سوی خانه ابدی بدرقه شد

صافی - پیکر زنده‌یاد یدالله صمدی کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون صبح امروز از مقابل خانه سینما به سمت خانه ابدی تشییع شد.

توضیحات یک بازیگر از دستمزدهای نجومی بازیگران ۰۵ مهر ۱۳۹۷

توضیحات یک بازیگر از دستمزدهای نجومی بازیگران

صافی - هشاد مختاری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: خواستم یه درد دلی بکنم در وهله اول با اونایی که فکر میکنن هر کی اسم بازیگر اومد روش دیگه داره توو پول خر غلت میزنه و در وهله دوم اونایی که رسما واسه پولدار شدن سودای بازیگری در سر میپرورونن ، عزیزای دلم بقرآن ما کارمون توش خودمونو کشته بیرونش مردمو ، این رقم‌هایی که میبینید فقط واسه ده بیست نفر تراز اول این حرفست که بدون شک نامبروان ها و بالا دستیا توو اکثر حرفه‌ها وضعشون خوبه ، اما بقیه بازیگرا نه .

ماجرای غم‌انگیز زن سرخ پوش میدان فردوسی روی پرده سینما ۰۵ مهر ۱۳۹۷

ماجرای غم‌انگیز زن سرخ پوش میدان فردوسی روی پرده سینما

صافی - این نمایش که اولین اکران رسمی فیلم در گروه هنر و تجربه محسوب می شود با حضور جمعی از اهالی مطبوعات ، سینما و ادبیات و با خوشامد گویی سپیده ابرآویز مدیر روابط عمومی فیلم آغاز شد.

سینماگران به استقبال پیکر یدالله صمدی رفتند ۰۵ مهر ۱۳۹۷

سینماگران به استقبال پیکر یدالله صمدی رفتند

صافی - جمعی از سینماگران با حضور در فرودگاه مهرآباد، به استقبال پیکر مرحوم یدالله صمدی رفتند.