صافی نیوز - تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به بازی مهم تیمش برابر پرسپولیس گفت: آماده بازی با پرسپولیس هستیم.

به گزارش صافی نیوز، مصطفی دنیزلی عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتور تبریز و پرسپولیس تهران در تبریز گفت: امیدوارم هواداران بازی خوبی از دو تیم ببینند.

وی با بیان اینکه برای موفقیت در لیگ برتر بازی ها برایمان تفاوتی نمی کند، گفت: فرقی نمی کند پرسپولیس باشد یا تیم دیگری؛ باید برای موفقیت در هر بازی پیروز شویم.

دنیزلی با اشاره به اینکه بازی‌های فشرده و سختی در لیگ برتر ایران برگزار می‌شود، افزود: رقیب ما در سال‌های قبل قهرمانی های زیادی داشته است و نشان می دهد بازی سختی روز جمعه داریم ولی ما می خواهیم این تیم را در تبریز و مقابل هواداران خودمات شکست دهیم.

سرمربی تراکتور با تاکید بر اینکه در هفته دوم چنین بازی برای هر دو تیم سخت است، گفت: در بعضی بازی‌ها رقابت فشرده‌تر و تنگاتنگ‌تر است و دیدار پرسپولیس و تراکتور از این دسته است.

وی در خصوص تیم های تراکتور و پرسپولیس همچنین اظهار داشت: این دو تیم محبوب و قدرتمند هستند که فردا بازی زیبایی خواهد بود.

دنیزلی با اشاره به اینکه فردا مقابل پرسپولیس عقلانی بازی می‌کنیم، ادامه داد: سعی می کنیم هواداران‌مان وقتی به استادیوم می‌آیند به چیزی که در ذهن‌شان است برسند. فردا به طور کامل با این تفکر بازی می‌کنیم و امیدوارم با کمک خدا چیزی را که در ذهن‌مان داریم، در زمین پیاده کنیم.

وی در خصوص حضور هواداران تیمش در بازی فردا نیز گفت: فردا استقبال تماشاگران از بازی و تلاش بازیکنان نشان‌گر نتیجه بازی خواهد بود. این رقابت همانند رقابت رئال مادرید و بارسلونا در ایران است زیرا تمام کشور نظاره‌گر آن هستند.

وی در همین خصوص از احتمال پخش این بازی از شبکه ترکیه نیز خبر داد و گفت: پخش این بازی تنها به ایران خلاصه نمی‌شود و کانال‌هایی از ترکیه به ایران خواهند آمد تا این بازی مهم و دیدنی را گزارش کنند.

وی در خصوص مصدومان تیمش نیز گفت: نمی‌توانیم از اکبر ایمانی و مازولا استفاده کنیم. اواسط هفته هم دژاگه مصدومیتی داشت. به‌هرحال تا فردا منتظر خواهیم بود.

وی ادامه داد: تیم تراکتور با ۱۱ بازیکنی که وارد زمین می‌شود، هیچ کم و کسری ندارد. کوین بازیکن فرانسوی نیز دیر به تبریز رسید و به دلیل زمان کم هنوز با تیم هماهنگ نشده است. کمک می‌کنیم که زودتر شرایط را بشناسد و خود را با تیم وفق دهد.

دنیزلی با اشاره به اینکه زمان می برد تا به هماهنگی کامل برسیم، گفت: از هفته پنجم به بعد به شرایط خوبی خواهیم رسید.

تیم فوتبال تراکتور ساعت ۱۷:۴۵ جمعه در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف پرسپولیس می رود.

انتهای خبر/

  • منبع خبر : خبرنگار مهر