صافی نیوز

صافی نیوز / معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی گفت: ۹ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۴۱۴ زائر نوروزی از پانزدهم اسفندماه پارسال تا پایان یازدهم فروردین ماه سال جاری وارد مشهد شده‌اند.
حرم امام رضا (ع)

به گزارش صافی به نقل از فارس، حجت گنابادی نژاد اظهار کرد: ۹ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۴۱۴ زائر نوروزی از پانزدهم اسفندماه پارسال تا پایان یازدهم فروردین ماه سال جاری وارد مشهد شده‌اند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی افزود: از این شمار ۶ میلیون و ۱۳۵ هزار نفر شب در اماکن اقامتی رسمی مشهد و بقیه در اماکن موقت و اضطراری مشهد در طی این مدت اسکان یافته اند.

وی افزود: ۶۰ درصد زائران در اماکن رسمی اقامت کرده اند و ۴۰ درصد دیگر در اماکن اضطراری و غیر رسمی و موقت از جمله در مدارس مشهد اسکان یافته اند.

معاون استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی از مسائل نواقص و ضعف های زیرساختی و خدماتی در سال های گذشته در تعطیلات نوروزی و ایام حضور مسافران و زائران مربوط به نحوه خدمات رسانی امداد خودروهای جاده ای بوده است، تصریح کرد: بر همین اساس امسال با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل و صمت و ایران خودرو و سایپا تلاش شده است که وضعیت خدمات رسانی به نحو مطلوبی انجام شود.

گنابادی نژاد گفت: ۳۱۲ دستگاه خودروی امدادی در ۸۱ نقطه جغرافیایی و همچنین در اپلیکشن نشان جانمایی شده است که این امر موجبات افزایش رضایتمندی مسافران و زائران را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *