صافی نیوز

صافی نیوز / دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی، شیطان زمانه هستند، گفت که مبارزه این جنبش همچنان ادامه خواهد داشت.
سیدحسن نصرالله

به گزارش صافی به نقل از فارس، شبکه خبری المنار به نقل از نصرالله گزارش داد، مقابله با تحریم هم یک مقابله جهادی است و دشمن نیز، جنگ متنوعی علیه مقاومت در پیش رفته است و به همین دلیل باید با راههای مختلفی با آن مقابله کرد.

وی با بیان اینکه جنگ ۳۳ روزه، دشوارترین جنگی بود که حزب الله وارد آن شد، تصریح کرد: این جنگ در شرایط اختلافات داخلی صورت گرفت، ولی ما به خداوند پناه بردیم و او نیز ما را به پیروزی رساند؛ زیرا نیت صادقانه ما را مشاهده کرد.

دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه این جنبش از چهل سال پیش تا کنون به امام حسین (ع) و جدش حضرت رسول (ص) اقتدا می‌کند، خاطر نشان کرد: این چنین است که جنبش ما، یک جنبش جهادی است. تا زمانی هم که طرح آمریکا و اسرائیل وجود داشته باشد، ما در سطوح نظامی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی با آن مقابله می‌کنیم.

نصرالله با تأکید بر اینکه جهاد حزب الله فقط مبارزه نظامی نیست، افزود: جهاد ما، دعوت به مقاومت فراگیر است. امروز و در زمان کنونی، آمریکا و اسرائیل شیطان مجسم هستند. این جنگ هم ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *