صافی نیوز

صافی نیوز / مدیر کل حساب ۱۰۰ امام (ره) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اتخاذ سیاستگذاری در خصوص ایجاد مسکن استیجاری برای خانواده‌هایی که قدرت تأمین سرپناه و مسکن مناسب ندارند، خبر داد.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، فرهاد خاکی‌پور امروز، ۲۵ مهرماه در نشست هیئت امنای حساب ۱۰۰ امام(ه) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌بید با بیان اینکه حساب ۱۰۰ و بنیاد مسکن از پر برکت‌ترین یادگاران امام راحل است، افزود: همواره بر مشارکت همگانی در راستای تداوم برکات این نهاد انقلابی و یادگار حضرت امام خمینی (ره) تأکید می‌شود.

وی تصریح کرد: سیاستگذاری در خصوص ایجاد مساکن استیجاری برای خانواده‌هایی که قدرت تامین سرپناه و مسکن مناسب را ندارند اتخاذ خواهد شد.

مدیر عامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور هم چنین در خصوص تأمین زیرساخت و زمین جهت ساخت مسکن نیز اعلام آمادگی کرد و افزود: بازخوانی فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به وسیله دولتمردان و ملت امری ضروری است. انجام این مهم گامی مؤثر در راستای محرومیت‌زدایی و احداث مسکن برای محرومین و ارتقای عدالت اجتماعی است.

در این نشست برادران واعظ پور از خیران تأمین مسکن اعلام کردند، علاوه بر پروژه‌هایی که در دست اقدام دارند، در صورت تأمین زمین و زیرساخت لازم ۱۵۰ واحد مسکونی را در شهرستان خرم بید احداث خواهند کرد.

قول مساعد ساخت ۱۵۰ واحد مسکن خیرساز در شهر صفاشهر شهرستان خرم بید در صورت تامین زمین دولتی توسط برادران واعظ پور از دیگر دستاوردهای این سفر بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *