اجرای ویژه نمایش «ازدواج آقای می سی سی پی»/نمایشنامه «منم اومدم» در تالار قشقایی خوانده می شود

اجرای ویژه نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» به کارگردانی احسان فلاحت پیشه در روز شنبه و نمایشنامه‌خوانی «منم اومدم» در تالار قشقایی از سلسله برنامه‌های گفتمان شنبه‌ها با مدیریت محمدرضا خاکی دو خبر از تئاترشهر است. به گزارش ایلنا، نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» نوشته فردریش دورنمات به کارگردانی احسان فلاحت پیشه شنبه سیزدهم بهمن ماه ساعت […]

اجرای ویژه نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» به کارگردانی احسان فلاحت پیشه در روز شنبه و نمایشنامه‌خوانی «منم اومدم» در تالار قشقایی از سلسله برنامه‌های گفتمان شنبه‌ها با مدیریت محمدرضا خاکی دو خبر از تئاترشهر است.

به گزارش ایلنا، نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» نوشته فردریش دورنمات به کارگردانی احسان فلاحت پیشه شنبه سیزدهم بهمن ماه ساعت ۱۹ در قالب یک اجرای ویژه میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» نوشته فردریش دورنمات، ترجمه زنده‌یاد حمید سمندریان، کارگردانی احسان فلاحت‌پیشه و بازی محمدصادق ملک، آرش فلاحت‌پیشه، آرزو نبوت، محمدرضا مالکی، مهدی نصرتی، پریسا صنعت‌کار، سید جواد حسینی در تالار اصلی به صحنه می‌رود.

نمایشنامه «منم اومدم» در تالار قشقایی خوانده می‌شود

نمایشنامه «منم اومدم» روز شنبه ۱۳ بهمن در تازه‌ترین ویژه‌برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روخوانی می‌شود.

تازه‌ترین ویژه‌برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز شنبه ۱۳ بهمن در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

در برنامه پیش رو نمایشنامه «منم اومدم» نوشته ژیرایر آنانیان به ترجمه و کارگردانی آندرانیک خچومیان روخوانی می‌شود. این در حالی است که رفیق نصرتی به عنوان کارشناس مهمان در این اجرا حضور خواهد داشت.

در این نشست‌ها نمایشنامه‌های تازه منتشر شده توسط گروهی از هنرمندان تئاتر خوانش شده و پس از آن با حضور مترجم اثر و یک «کارشناس مهمان» در مورد اثر خوانش شده گفتگو صورت گرفته و به پرسش‌های حاضران در برنامه پاسخ داده خواهد شد.

ویژه برنامه «گفتمان شنبه‌ها» عنوان مجموعه برنامه‌هایی است که توسط محمدرضا خاکی با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاتر شهر شنبه هر ماه در تالار قشقایی برگزار خواهد شد.

00رای ها
امتیازدهی به مقاله