صافی نیوز

صافی نیوز / نماینده مردم قزوین گفت: علیرغم پایان مهلت دو ماهه دولت برای تعیین تکلیف وزارت صمت هنوز اتفاقی در این زمینه صورت نگرفته لذا با پیگیری‌هایی که داشتیم با نظر رئیس مجلس استیضاح مجدداً به کمیسیون ارجاع شد و اگر در جلسه امروز اعلام وصول شود هفته آینده وزیر باید در کمیسیون حضور پیدا کند.
سیدرضا فاطمی امین

به گزارش صافی به نقل از ایلنا، لطف الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا، از ارجاع استیضاح وزیر صمت به این کمیسیون خبر داد.

نماینده مردم قزوین در این زمینه اظهار داشت: در مرحله گذشته استیضاح وزیر صمت به صحن آمد و در آستانه اعلام وصول بود که آقای رئیس‌جمهور مهلت دو ماهه برای تفکیک وزارتخانه و معرفی دو وزیر درخواست کردند ما هم بر اساس اصل همکاری و تعامل بین قوا و از آنجا که قصدی برای تسویه حساب سیاسی نداشتیم با این درخواست موافقت کردیم.

وی ادامه داد: علیرغم پایان این مهلت دو ماهه هنوز اتفاقی در این زمینه صورت نگرفته لذا با پیگیری‌هایی که داشتیم با نظر رئیس مجلس استیضاح مجدداً به کمیسیون ارجاع شد و اگر در جلسه امروز اعلام وصول شود هفته آینده وزیر باید در کمیسیون حضور پیدا کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *