اطلاعیه باشگاه فولادمبارکه سپاهان پس از حمله مایلی کهن به قلعه نویی

باشگاه سپاهان اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد در صورت تکرار توهین به سرمربی این تیم با واکنش جدی مواجه خواهد شد. به گزارش ایلنا،‌اطلاعیه باشگاه سپاهان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان، چند روز بیشتر به شروع نیم‌فصل دوم نمانده است و بعضی از رقبا به […]

باشگاه سپاهان اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد در صورت تکرار توهین به سرمربی این تیم با واکنش جدی مواجه خواهد شد.

به گزارش ایلنا،‌اطلاعیه باشگاه سپاهان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان، چند روز بیشتر به شروع نیم‌فصل دوم نمانده است و بعضی از رقبا به خاطر قدرت گرفتن دوباره سپاهان صدرنشین از هر دستاویزی برای تحت تاثیر قرار دادن شرایط خوب تیم سپاهان بهره می‌برند.

در همین راستا، اخیرا یکی از اصحاب قدیمی و البته همیشه بازنده فوتبال بعد از مصاحبه آقای قلعه‌نویی سرمربی محترم سپاهان درباره وضعیت تیم‌ملی و به طور کلی فوتبال ایران با ادبیات سخیف همیشگی به ایشان و تیم سپاهان توهین کرده است.

باشگاه سپاهان ضمن توصیه به خویشتن‌داری و حفظ ادب، حق شکایت و اعاده حیثیت را برای دفاع از حرمت سرمربی محترم و باشگاه محفوظ می‌داند.

هیچکس در مجموعه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان علاقه‌ ندارد پای اهالی فوتبال به مراجع قضایی باز شود اما تکرار همچین ادبیاتی قطعا با واکنش جدی روبرو خواهد شد و هیچ وساطتی قابل قبول نخواهد بود.

در پایان با تشکر از هواداران همیشه همراه طلایی پوشان این اطمینان را می دهیم که در مجموعه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همه توان، دانش و همت مدیران، مربیان و بازیکنان به کار گرفته خواهد شد تا حاشیه‌های احتمالی و برنامه‌ریزی شده این‌چنینی شکست بخورند و به هدف‌مان برسیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله