صافی نیوز

صافی نیوز / نماینده مجلس یازدهم و از چهره‌های نزدیک به احمدی‌نژاد درخصوص ادعای مطرح شده درباره ترور وی گفت: به دلیل فعل و انفعلاتی که پیرامون دفتر ایشان دارد اتفاقی می‌افتد، از گذشته این حساسایت وجود داشته و از یکی دو ماه گذشته هم بیشتر خودش را نشان داده است. در نهایت هم دفتر آقای احمدی‌نژاد این موضوع را اعلام کردند.
محمود احمدی نژاد

به گزارش صافی، چند روز پیش اطلاع رسانی محمود احمدی نژاد (دولت بهار) در ادعایی از تلاش برای ترور او خبر داد و نوشت: «حسب اطلاع واصله از منابع موثق، دفتر آقای دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه‌ای خطاب به فرماندهان و مقامات ارشد نظامی و امنیتی مسئول، نسبت به برخی تحرکات و اقدامات بسیار نگران کننده علیه ایشان هشدار داد و خواستار اتخاذ تدابیر لازم حفاظتی و برخورد با عوامل مربوط در این زمینه شد. این منابع تصریح کردند که تحرکات و اقدامات عملی صورت گرفته در روزهای اخیر، آشکارا از یک تلاش سازمان یافته برای سوء قصد علیه دکتر احمدی نژاد حکایت داشته است.»

احمد علیرضابیگی، نماینده مجلس و از چهره‌های نزدیک به احمدی‌نژاد در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه بر چه اساس این ادعا مطرح شده است به دیده‌بان ایران گفت: «احساس نگرانی از گذشته نسبت به سلامت آقای احمدی نژاد وجود داشته و با مشاهدات و قرائنی که وجود دارد به مسئولان ذی‌ربط اطلاع داده شده است.»

این نماینده مجلس یازدهم درباره ارسال شواهد ترور احمدی‌نژاد به نهادهای امنیتی به دیده بان ایران گفت: «جزئیات را مسئولان باید رسیدگی کنند.»

علیرضابیگی در پاسخ به اینکه از چه زمانی این تحرکات احساس شده است، گفت: «به دلیل فعل و انفعلاتی که پیرامون دفتر ایشان دارد اتفاقی می‌افتد، از گذشته این حساسیت وجود داشته و از یکی دو ماه گذشته هم بیشتر خودش را نشان داده است. در نهایت هم دفتر آقای احمدی‌نژاد این موضوع را اعلام کردند.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *