صافی نیوز

صافی نیوز / حسین جلالی نماینده مجلس اظهارات درج شده منتسب به وی در روزنامه اعتماد در خصوص واگذاری خودروهای شاسی بلند را تکذیب کرده و تصریح کرد: من نگفتم رئیس مجلس از واگذاری شاسی‌بلندها خبر داشته است.
حسین جلالی

به گزارش صافی، روزنامه اعتماد به نقل از نماینده مجلس نوشته بود: رییس مجلس از این مسائل باخبر بوده؛ قطعا جناب رییس با واگذاری خودرو‌ها به این سبک موافقت کرده است؛ مگر می‌شود که در مجلس، زیرمجموعه رییس چنین کاری انجام دهد و رییس خبر نداشته باشد؟ اگر آقای قالیباف بگوید من از این موضوع خبر نداشتم، فاجعه است که در زیرمجموعه‌اش چنین حرکتی صورت گرفته، اما خبر نداشته است.

جلالی اما در توضیح مصاحبه اخیر خود با روزنامه اعتماد درباره ماجرای واگذاری خودرو به کارکنان و نمایندگان مجلس، گفت: به دلیل شکل اطلاع رسانی این موضوع توسط برخی رسانه ها مسئله خودرو، دولت و مجلس را درگیر کرده است، این در حالی است در این موضوع اختلاس، رانت و رشوه ای صورت نپذیرفته است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که شما در گفت و گو با روزنامه اعتماد گفته اید رئیس مجلس از واگذاری خودروها مطلع بوده است، گفت: من در خلال این گفت و گو پرسشی مطرح کردم مبنی بر اینکه «آیا رئیس مجلس از این موضوع که در زیرمجموعه ایشان صورت گرفته اطلاع داشته است یا خیر؟ اگر اطلاع داشته است چرا شفاف سازی نمی‌کند؟» من نگفتم رئیس مجلس از واگذاری شاسی بلندها خبر داشته است و این برداشت اشتباه از صحبت های من شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *