امروز: پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۱۹

صافی – رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با اختصاص مالیات بر ارزش افزوده، سالانه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات ورزشی افزوده شده است.

داود محمدی در دومین آئین تجلیل از قهرمانان ورزشی و فراملی در قزوین گفت: اختصاص ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش پیشنهاد بنده بوده است چرا که با افزوده شدن ۱۷، ۲۰ و ۲۲ درصد بودجه وزرات ورزش و جوانان دردی از ورزش دوا نمی‌شد.

وی افزود: با اختصاص اختصاص ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش سرانه‌های ورزشی افزایش یافته و بودجه هیأت‌های ورزشی تقویت شده است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با پیگیری مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین پنج سالن ورزشی افتتاح می‌شود، اظهار داشت: طی هشت ماه آینده ۱۷ سالن ورزشی دیگر به فضاهای ورزشی استان افزوده می‌شود.

محمدی با بیان اینکه مدال‌آوران در عرصه ملی افتخار کشور هستند که در دنیا تلألو درخشندگی دارند و یک سر و گردن، نظام را در دنیا برافراشته‌تر می‌کنند، تصریح کرد: با اختصاص مالیات بر ارزش افزوده از سوی مجلس، سالانه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات ورزشی افزوده شده که حدود ۳۰ میلیارد تومان بودجه برای استان برآورد شده است.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار