ایجاد هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های ایتام

با توافق انجام شده بین سازمان برنامه و بودجه و همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های ایتام ساخته خواهد شد. به گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) سازمان برنامه و بودجه میزبان مسئولانی از کمیته امداد امام (ره) و یک مؤسسه خیریه بود و تفاهم‌نامه‌ای در رابطه با ایجاد واحدهای مسکونی برای خانواده‌های […]

با توافق انجام شده بین سازمان برنامه و بودجه و همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های ایتام ساخته خواهد شد.

به گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) سازمان برنامه و بودجه میزبان مسئولانی از کمیته امداد امام (ره) و یک مؤسسه خیریه بود و تفاهم‌نامه‌ای در رابطه با ایجاد واحدهای مسکونی برای خانواده‌های ایتام منعقد شد.

بر این اساس حدود ۵۸ میلیارد تومان برای احداث هزار واحد مسکونی منابع پیش‌بینی و هزینه ساخت هر کدام بین ۵۰ تا ۶۵ میلیون برآورد شده است که یک‌سوم از سوی سازمان برنامه و بودجه، یک سوم توسط خیریه بوتراب و یک سوم از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) تأمین خواهد شد.

در این مراسم محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رضا فتاح، رئیس کمیته امداد امام (ره) حضور داشتند.

فتاح در این مراسم اظهار کرد که مشارکت بخش غیر دولتی و خصوصی در ساخت این واحدهای مسکونی با حمایت دولت و نهادهای حمایتی است و می‌توان امیدوار بود که با ادامه روند اجرای چنین طرح‌هایی تا سال آینده، تمامی خانوار ایتام صاحبخانه شوند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به همراهی مردم گفت: در ۱۰ ماه گذشته با وجود اینکه که اوضاع سختی هم داشتیم، مردم تا ۳۵ درصد بیشتر به کمیته امداد کمک کردند.

انتهای پیام

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله