بازگشت رادو به دروازه در سخت ترین آزمون

بوژیدار رادوشویچ که در این فصل لیگ برتر هم چند بازی انجام داده و البته خیلی کم گل خورده، برای دومین بار در فصل جاری است که در جام حذفی به میدان می‌رود. به گزارش ایلنا، رادو در بازی مرحله یک‌شانزدهم نهایی مقابل نود ارومیه هم در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته بود و با […]

بوژیدار رادوشویچ که در این فصل لیگ برتر هم چند بازی انجام داده و البته خیلی کم گل خورده، برای دومین بار در فصل جاری است که در جام حذفی به میدان می‌رود.

به گزارش ایلنا، رادو در بازی مرحله یک‌شانزدهم نهایی مقابل نود ارومیه هم در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته بود و با اینکه به نظر می‌رسید کار چندان دشواری نداشته باشد، در یک بازی سخت دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

این دروازه‌بان کروات که پیش از این در بازی حذفی دو سال پیش مقابل تیم دسته سومی قشقایی عملکرد خوبی در ضربات پنالتی نداشت و خاطره تلخی از این رقابت‌ها دارد، حالا کاملا آماده و مصمم به نظر می‌رسد اما اگر قرار بر مصدومیت سیدجلال و تغییرات متعدد در کانال مرکزی باشد (با توجه به غیبت هافبک‌های دفاعی اصلی تیم) و البته تغییراتی که در ترکیب خط دفاع صورت گرفته، کار او نیز برای بسته نگه داشتن دروازه‌اش در رشت دشوار خواهد بود.

باید دید رادو در این بازی حساس چه کیفیتی از خود ارائه خواهد کرد و آیا می‌تواند در غیاب بیرانوند پرسپولیس را سربلند کند یا خیر.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله