بازیکنانم برای صعود به فینال ایستادگی کردند

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان درباره صعود به فینال مسابقات گفت: از شهرستانی کوچک هستیم که دومین سال حضور در مسابقات را تجربه می کنیم، حضورمان در فینال اتفاقی نادر است. به گزارش خبرنگار مهر، با پایان دور برگشت پلی آف فوتسال بانوان تکلیف فینالیست‌ها مشخص شد. تیم مس رفسنجان که شروع خوبی در […]

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان درباره صعود به فینال مسابقات گفت: از شهرستانی کوچک هستیم که دومین سال حضور در مسابقات را تجربه می کنیم، حضورمان در فینال اتفاقی نادر است.

به گزارش خبرنگار مهر، با پایان دور برگشت پلی آف فوتسال بانوان تکلیف فینالیست‌ها مشخص شد. تیم مس رفسنجان که شروع خوبی در رقابت‌های لیگ برتر نداشت و در نیم فصل نخست حتی در جایگاه یازدهم جدول رده بندی نیز قرار داشت در روزهای پایانی مرحله دوره ای موفق شد جواز حضور در پلی آف را کسب کند. شاگردان عاطفه رضایی در مس رفسنجان پس از صعود به پلی آف موفق شدند در مرحله رفت مسابقات تیم قدرتمند ملی حفاری را با نتیجه پر گل ۶ بر صفر شکست دهند و در دور برگشت نیز ۵ بر یک مغلوب شوند و در نهایت تیم مس در مجموع با نتیجه ۷ بر ۵ راهی فینال شد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره صعود به فینال مسابقات گفت: در دور رفت پلی آف بسیار خوب بازی کردیم و موفق شدیم ۶ گل در خانه بزنیم و گلی نیز دریافت نکردیم اما در دور برگشت در خانه ملی حفاری بازی داشتیم و همیشه بازی در اهواز برای همه تیم ها سخت است. ملی حفاری تیم بزرگ و با تجربه‌ای است و سابقه حضور چندین ساله در لیگ برتر دارد، آمده بودند تا از افتخاراتشان دفاع کنند.

عاطفه رضایی گفت: در نیمه اول شروع خوبی نداشتیم و گلها را دریافت کردیم در نیمه دوم سعی کردیم اشتباه کم تری داشته باشیم وفقط به صعود به فینال فکر می کردیم. بازیکنانم فعل خواستن را صرف کردند و برای صعود به فینال تلاش کردند.

وی درباره صعود تیمش به فینال مسابقات فوتسال بانوان گفت: در نیم فصل نخست حتی در جایگاه یازدهم قرار داشتیم ولی بازیکنانم با تلاش و انگیزه‌ای که داشتند تمام تلاش خود را کردند تا بتوانیم به ردههای بالای جدول صعود کنیم، با جذب اعتدادی نیز وضعیت تیم بهتر شد. رفته رفته هدف تیم صعود به مرحله پلی آف و قرار گیری در بین چهار تیم شد. پس از آنکه موفق شدیم از رده یازدهم جز چهار تیم قرار گیریم با خود گفتیم پس می‌توانیم فینالیست هم شویم. در حال حاضر نیز که به فینال راه یافتیم فقط به قهرمانی فکر می کنیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان در پایان گفت: اگر در دور برگشت یک گل دیگر دریافت می کردیم فینال را از دست می دادیم از بازیکنانم تشکر می کنم که با تلاش و انگیزه ایستادگی کردند تا جواز حضور در فینال را کسب کنیم. حضور در فینال برای ما اتفاقی نادر است چرا که در شهرستان کوچکی هستیم و سال دوم حضور در رقابت‌های لیگ را تجربه می کنیم.

انتهای پیام/