بدمینتون باز تایلندی قهرمان یک نفره آقایان شد

کرج – ایرنا – دیدار فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر که به میزبانی البرز برگزار شد در پایان بدمینتون باز تایلندی با پیروزی در برابر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت. به گزارش ایرنا، بیست و هشتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی […]

کرج – ایرنا – دیدار فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر که به میزبانی البرز برگزار شد در پایان بدمینتون باز تایلندی با پیروزی در برابر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش ایرنا، بیست و هشتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت ۲۸کشور به میزبانی البرز از پانزدهم بهمن ماه به میزبانی البرز آغاز شد.
در بخش تک نفره آقایان، 'لی شی فنگ' از چین و ' کول لاوت ویتد سارن' از تایلند در برابر هم قرار گرفته اند که در نهایت بازیکن تایلندی با نتیجه ۲ بر فر به برتری رسید وقهرمان رقابت های یک نفره مردان شد.
' آدول راچ نامکول' از تایلند و ' مایکل روجاسیک' از لهستان مشترکا به مقام سوم رسیدند.
همچنین در بازی های تیمی ۲ تیم از کشور اندونزی حضور داشتند که تیم ۲ نفره 'ویانتر و یاکوب' به مصاف ' اونان مولانا' و ' پری هاد' رفت و این بازی با نتیجه ۲ بر ضفر به سوم تیم ۲ نفره اونام مولانا و پری هاد خاتمه و مقام قهرمانی را کسب کردند.
دیگر تیم اندونزی نیز به مقام دوم و تیم های ۲ نفره سنگاپور ' کریس نتا' و ' لوکین هین' از سنگاپور و ' اودیت کاماندو' و ' دانیان مارتین' از اندونزی به طور مشترک به مقام سوم رسیدند.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله