بدون دعوت دولت کاری را برای سازندگی انجام نمی دهد

معاون وزیر دفاع:در کشور ما آزادی وجود دارد، همه به راحتی هر حرفی را که بخواهند می‌زنند اما به موقع نیز به پای صندوق‌های رای و راهپیمایی‌ها حضور پیدا می‌کنند. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، سردار تمیزی معاون وزیر دفاع در مراسم افتتاح همزمان ۴۰ جایگاه سی ان جی در سراسر کشور اظهار داشت: نیروهای […]

معاون وزیر دفاع:در کشور ما آزادی وجود دارد، همه به راحتی هر حرفی را که بخواهند می‌زنند اما به موقع نیز به پای صندوق‌های رای و راهپیمایی‌ها حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، سردار تمیزی معاون وزیر دفاع در مراسم افتتاح همزمان ۴۰ جایگاه سی ان جی در سراسر کشور اظهار داشت: نیروهای مسلح طی ۴۰ سال گذشته با هدف خدمت‌گذاری به مردم ورود کرده و همواره کنار مردم بوده است. ما افتخار می‌کنیم که نه برای جنگ بلکه ارائه خدمات به مردم فعالیت کنیم.

وی افزود: زمانی که در مناطق عملیاتی بوده‌ایم و حتی وقتی پاکسازی می‌کردیم اول به این فکر بودیم که راه روستایی، درمانگاه یا مدرسه بسازیم و بعد اگر کسی بر سر راه مردم قرار می گرفت با آنها می‌جنگیدیم.

تمیزی با بیان اینکه نیروهای مسلح هیچ اقدامی بدون دعوت دولت برای سازندگی انجام نداده است تشریح کرد: ما توان ارائه کار به جامعه را نداریم و ضعیف هستیم که نتوانستیم خدماتی را به صورت فنی به مردم ارائه دهیم اما مردم به گردن ما حق دارند؛ از ما معیشت، امنیت و رفاه می‌خواهند. وظیفه دولت این است که این ماموریت را به خوبی انجام دهد.

وی در ادامه گفت‌: در کشور ما آزادی وجود دارد، همه به راحتی هر حرفی را که بخواهند می‌زنند اما به موقع نیز به پای صندوق‌های رای و راهپیمایی‌ها حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله