امروز: شنبه، ۹ مهر ۱۴۰۱ ۲۱:۳۷

برای جلوگیری از تضعیف مجلس استعفا را ادامه ندهید

صافی – امام جمعه اصفهان گفت: نمایندگان استان اصفهان در مجلس برای جلوگیری از تضعیف مجلس شورای اسلامی استعفا را ادامه ندهند اما همچنان پیگیر مطالبات به‌حق مردم باشند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه امروز اصفهان با اشاره به پیگیری نمایندگان مجلس در بحث تأمین آب شرب اصفهان اظهار داشت: نمایندگان استان اقدامات خوبی در این زمینه انجام دادند، آنها صدای مردم را به گوش مسئولان رساندند و در قضیه استعفا نیز بر همین اساس ما از آنها حمایت کردیم.

وی با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر بررسی تشکیل ستاد احیای زاینده رود در هیئت دولت، افزود: استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس که به دنبال مشکلات تأمین آب برای استان، صورت گرفت اقدام درستی بود که در نهایت به دستور رئیس جمهور به معاون اولش برای بررسی طرح تشکیل ستاد احیای زاینده رود منجر شد.

امام جمعه اصفهان در ادامه با بیان اینکه نمایندگان اصفهان همچنان پیگیر دستور رئیس جمهور برای عملیاتی شدن ستاد احیای زاینده رود باشند، تصریح کرد: نمایندگان استان اصفهان در مجلس برای جلوگیری از تضعیف مجلس شورای اسلامی استعفا را ادامه ندهد، در محل کار خود حاضر شوند و پیگیر مطالبات به‌حق مردم باشند.

وی با اشاره به رتبه اصفهان در پرداخت مالیات افزود: استان اصفهان به اندازه ۱۱ استان مالیات پرداخت می‌کند، دولت مردان نیز بدانند اگر این مالیات را می‌خواهند باید برای این استان هزینه کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت عیسی (ع) بیان کرد: ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) معجزه‌ای برای خداشناسی است و خداوند متعال نیز در قرآن کریم به این موضوع اشاره کرده است.

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه حضرت عیسی (ع) به مردم محبت داشت و در خدمت به آنها تأکید می‌کرد، گفت: پیامبر اکرم (ص) نیز همین آموزه‌ها را ترویج کرد، در حالی که امروز برخی از پیروان این پیامبران والامقام، در مسیری خلاف آموزه‌های ادیان اسلام و مسیحیت قدم برمی‌دارند.

وی افزود: از جمله این رفتارها، اقداماتی است که آل سعود خائن در حق مردم مظلوم یمن انجام می‌دهد، این حرکت در مسیر خواسته‌های آمریکاست اما باید دانست آمریکا کشوری ورشکسته با هزاران میلیارد دلار بدهی است.

امام جمعه اصفهان همچنان با اشاره به سالروز تشکیل یگان حفاظت هوایی بیان کرد: تشکیل یگان حفاظت هوایی به دستور امام خمینی (ره) سبب ایجاد امنیتی مطلوب در آسمان کشور شده است و این روز را گرامی‌ می‌داریم.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.