برنامه ورزش و مردم صدای سازمان لیگ را درآورد

مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر فوتبال کشورمان معتقد است برنامه ورزش و مردم نه تنها قوانین مثبت را زیر سوال برده بلکه فرصت پاسخگویی را از او و دیگر مسئولان این سازمان دریغ کرده است. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه ورزش و مردم امروز […]

مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر فوتبال کشورمان معتقد است برنامه ورزش و مردم نه تنها قوانین مثبت را زیر سوال برده بلکه فرصت پاسخگویی را از او و دیگر مسئولان این سازمان دریغ کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه ورزش و مردم امروز در اقدامی غیرحرفه ای و غیر قانونی ضمن ابهام افکنی در قوانین مثبت،سازنده و بازدارنده فوتبال در زمینه جذب بازیکنان خارجی، اجازه پاسخگویی به مسولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را نداد!
فریبرز محمود زاده مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ با اشاره به این رویه غیر حرفه ای برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: عجیب است که یک کارشناس غیر ورزشی بی توجه به قوانین و مصوبات و آیین نامه های مثبت و سازنده فوتبال ایران خیلی راحت مسایلی را در رسانه ملی عنوان میکند که غیر کارشناسی است.
وی افزود: بارها کارشناسان خبره،نخبگان فوتبال اعلام کرده اند که نباید اجازه حضور بازیکن خارجی بی کیفیت در فوتبال ایران را داد.جذب بازیکنان خارجی باید تابع مقرراتی باشد تا بازیکنان با کیفیت خارجی به فوتبال ایران وارد شوند. در همین راستا در چند سال اخیر قوانینی تنظیم شده که هر بازیکنی به صرف خارجی بودن وارد فوتیال کشور نشود. سود این قوانین در درجه اول برای باشگاه هاست. همانطوریکه در این اواخر دیده اید بازیکنان خارجی با کیفیتی جذب استقلال،پرسپولیس،سپاهان،ذوب آهن و سایر باشگاه های ایران شده اند.
محمودزاده تصریح کرد: از سویی دیگر من و سایر مسولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قصد پاسخگویی قانونی و کارشناسی به اظهارات این فرد را در برنامه ورزش و مردم را داشتیم که این اجازه به ما داده نشد. در اقدامی غیر حرفه ای این برنامه نقدهای یکطرفه انجام داد. اهالی فوتبال به یاد دارند در سال های اخیر برخی افراد سود جو با انتقال بازیکنان بی کیفیت خارجی چه لطماتی را به فوتبال باشگاهی ایران وارد کردند و در برخی موارد پرونده های بین المللی سنگینی برای فوتبال ایران در مجامع بین المللی به وجود اوردند که باعث شد رقم های هنگفتی بابت پرداخت خسارت به این بازیکنان بی کیفیت خارجی از بیت المال پرداخت شود.

انتهای پیام/