بسیج قوه مقننه:

با شعار واحد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کنیم

صافی - بسیج مرکز قوه مقننه با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی آمادگی خود را جهت نقش آفرینی تخصصی جهت پیشبرد اهداف ایران اسلامی اعلام کرد.

در بیانیه بسیج مرکز قوه مقننه با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمده است:

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

در طلیعه چهلمین فجر انقلاب اسلامی و در راستای عمل به دستورات رهبر معظم انقلاب قصد داریم یک بار دیگر به دشمنان قسم خورده این نظام و همچنین سر سپردگان منطقه‌ای آنها نشان دهیم که مردمان این سرزمین هرگز شرف و آزادگی خود را معامله نمی‌کنند و تا آخرین قطره خون، پای آرمان‌های امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی خواهند ایستاد.

بدون شک در تمام سال‌های پس از پیروزی انقلاب هر جا که آرمان‌های انقلاب با صدایی بلند در قول و فعل ملت و مسئولان جاری بوده ما شاهد توفیق و پیشرفت‌هایی چشمگیر بوده‌ایم.
بی شک راه پیشرفت و حل مسائل و مشکلات از جمله موضوع اقتصاد به عنوان مهمترین مسئله پیشروی معیشت مردم از همین مسیر می‌گذرد و ما باید با همدلی و اعتماد به توان داخلی اینگونه معضلات را حل کنیم.

استکبار جهانی و به ویژه آمریکا و اسرائیل بداند که این ملت میراث‌دار انقلاب عظیمی است که راسخ و استوار، وفادار و متعهد نه بیم شکست دارد، نه خوف پیروزی دشمن، و نه ترس بر جای ماندن کوله‌بار رسالت‌ها.

بسیج قوه مقننه، همراه با سایر اقشار جامعه با یک شعار واحد که همان «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» غاصب است در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن امسال شرکت خواهد کرد و از همه جریان‌ها، احزاب سیاسی و همه مردم شریف، وفادار و انقلابی با تمامی سلایق و گرایش‌هایی سیاسی می‌خواهد تا با حضور آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی ٢٢ بهمن ضمن تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب، اعلام انزجار همه جانبه خویش را از استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل اعلام کنند.

انتهای پیام/