امروز: شنبه، ۹ مهر ۱۴۰۱ ۲۰:۴۳

بعضی‌ها نمی‌خواهند ۹ دی و ۱۳ آبان پررنگ شود

صافی – سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعضی جناح ها که کعبه آمال‌شان غرب است نمی خواهند روزهایی مثل ۹ دی و ۱۳ آبان پررنگ شود.

سردار رمضان شریف در جلسه هم اندیشی بزرگداشت روز نهم دی ماه، اظهار کرد: در چهل سال گذشته، دشمن تلاش های زیادی کرده تا به انقلاب ضربه بزند که یکی از نقاط عطف‌اش فتنه ۸۸ و در مقابل حضور مردم در روز نهم دی ماه بوده است.

وی ادامه داد: اسرائیل و آمریکا طراح اصلی این موضوع بودند که این موضوع می تواند در حوزه های تبینی مورد توجه قرار بگیرد.

رمضان شریف خاطرنشان کرد: می‌توان سالگرد گرامیداشت نهم دی امسال را با چهلمین سالگرد انقلاب پیوند زد.

وی گفت: تمرکز کنیم که در ده سال گذشته دشمنان از جمله آمریکا به صراحت اعلام کردند که در انتخابات سال ۸۸ جریان داخلی را چگونه مدیریت و از فضای مجازی و رسانه ها چگونه استفاده کردند.

رمضان شریف گفت: در خصوص این موضوع، باید به تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب با طراحی هایی که در جذب حداکثری مردم داشتند و صبری که به خرج دادند، توجه کرد.

وی گفت: تهاجم ها بیش تر به سمت مقام معظم رهبری است، ما در جنگ تاکیدی داشتیم که بگوییم تدابیر حضرت امام (ره) بود که صدام را شکست داد. در نه دی صبر و حوصله مقام معظم رهبری کشور را از آن فتنه عبور داد.

رمضان شریف سپس تصریح کرد: موضوع دیگر نقش مردم است. چندین روز قبل از نه دی از شهرستان ها اقداماتی شروع شد و در نهایت در نه دی به حضور حداکثری رسید، این پیوند امام و امت را هم باید در نظر بگیریم.

وی گفت: بعضی ها دلشان نمی خواهد این موضوع گرامی داشته شود. در مورد ۱۳ آبان هم همین است. بعضی جناح ها که کعبه آمال‌شان غرب است نمی خواهند این روزها مثل نه دی و ۱۳ آبان پررنگ شود. خوشبختانه امسال با روشن شدن تکلیف آمریکا حضورها در مراسم ۱۳ آبان بیش تر بود.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.