بودجه دستگاه های فرهنگی افزایش یافت/ بودجه یک سقفی شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعتبارات دستگاه‌های فرهنگی در لایحه بودجه سال ۹۸ کاهش چشم‌گیری داشت به همین دلیل مقرر شد تمام اعتبارات این دستگاه‌ها به میزان بودجه سال جاری(۹۷) افزایش داده شود. مهدی فرشادان در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه امروز کمیسیون تلفیق، گفت: در جلسه امروز، گزارش کمیسیون تلفیق بودجه به […]

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعتبارات دستگاه‌های فرهنگی در لایحه بودجه سال ۹۸ کاهش چشم‌گیری داشت به همین دلیل مقرر شد تمام اعتبارات این دستگاه‌ها به میزان بودجه سال جاری(۹۷) افزایش داده شود.

مهدی فرشادان در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه امروز کمیسیون تلفیق، گفت: در جلسه امروز، گزارش کمیسیون تلفیق بودجه به جمع‌بندی نهایی رسید و مسائلی مانند نحوه ارائه بودجه به صحن مجلس- دوسقفی یا یک سقفی بودن بودجه- تعیین تکلیف شد.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی افزود: از یک سو تمامی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ براساس یک سقفی بودن بودجه، تصویب شده است و از سوی دیگر سقف کل درآمدها و هزینه ها نشان داد که بودجه باید به صورت یک سقفی به صحن علنی مجلس ارائه شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: برای مشکلاتی مانند آبیاری تحت فشار، آبخیزداری، آب رسانی روستایی و ریزگردها در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات به میزان نیاز، در نظر گرفته نشده است به همین دلیل اقداماتی در این زمینه در حال انجام است تا در صورت اذن مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی برای حل مسائل مذکور اعتباراتی برداشت شود؛ در صورت دریافت اذن رهبری این هزینه در سقف بودجه دیده می‌شود.

وی اظهار داشت: اعتبارات دستگاه های فرهنگی در لایحه بودجه سال ۹۸ کاهش چشم گیری داشت به همین دلیل کمیسیون تلفیق بودجه مقرر کرد تمام اعتبارات دستگاه‌های فرهنگی دارای ردیف به میزان بودجه سال جاری(۹۷) افزایش داده شود.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله