تاکید بر ضرورت استفاده از ارز ملی در روابط تجاری ایران و روسیه/ تحریم های ضد ایرانی مثال بارزی از تروریسم اقتصادی است

معاون وزیر امورخارجه روسیه امروز ضمن ابراز خوشحالی از اجرایی شدن اینستکس از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و سوریه انتقاد کرد. به گزارش ایلنا به نقل از اینترفکس نیوز، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه از تلاش‌های فرانسه و انگلیس و آلمان برای اجرایی کردن اینستکس حمایت کرد. وی در ادامه در مورد‌ روابط […]

معاون وزیر امورخارجه روسیه امروز ضمن ابراز خوشحالی از اجرایی شدن اینستکس از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و سوریه انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اینترفکس نیوز، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه از تلاش‌های فرانسه و انگلیس و آلمان برای اجرایی کردن اینستکس حمایت کرد.

وی در ادامه در مورد‌ روابط ایران و روسیه بر لزوم استفاده از پول ملی به جای دلار در تبادلات مالی تاکید کرد.

ریابکوف در این باره اظهار کرد: «ما تاکنون بارها درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم حتی ما از طریق سفیر خود در تهران این موضوع را اعلام کردیم که باید تعاملات اقتصادی با استفاده از ارزهای ملی را به جای دلار برای مقابله با هر گونه دخالت آمریکا هر چه سریعتر انجام دهیم».

این مقام روس در ادامه از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و سوریه انتقاد کرد و این تحریم‌ها را مثال بارزی از تروریسم اقتصادی دانست و اظهار امیدواری کرد که روابط روسیه و سوریه با وجود مخالفت.های آمریکا در آینده تقویت خواهد شد.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله