تاکید ویژه برانکو بر حفظ تمرکز/ حضور باقری در بازی گل‌کوچک

به گزارش صافی، تمرین امروز سرخپوشان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ از ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه آغاز شد. سرمربی در صحبت‌های خود بار دیگر بر حساسیت بالای بازی و اهمیت کسب حداکثر امتیازات در این مقطع از بازیکنان خواست با نهایت تمرکز برای بازی، آماده شده و در آن حضور یابند. تمرین با گرم کردن آغاز […]

به گزارش صافی، تمرین امروز سرخپوشان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ از ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه آغاز شد. سرمربی در صحبت‌های خود بار دیگر بر حساسیت بالای بازی و اهمیت کسب حداکثر امتیازات در این مقطع از بازیکنان خواست با نهایت تمرکز برای بازی، آماده شده و در آن حضور یابند.

تمرین با گرم کردن آغاز شد، در حالی که محسن ربیع‌خواه نیز برنامه دویدن را در دستور کار داشت. بخش بعدی تمرین، فوتبال گل کوچک در نیمی از زمین بود که کریم باقری هم در آن حضور داشت و در این مرحله دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

پس از بازی فوتبال، کارهای ترکیبی بر تمرین دفاع و حمله در دستور کار بود. حرکت از کناره‌ها و عمق، سانتر و شوت‌زنی و دیگر برنامه‌های مورد نظر کادر فنی در این بخش از تمرین مرور شد.

پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان تمرین روی ضربات شروع مجدد بود. ضمن آنکه محسن مسلمان با توجه به سه اخطاره بودن و عدم حضور در این دیدار، دوهای سرعتی را زیر نظر استیلینوویچ انجام داد. سرخپوشان در خاتمه تمرین، راهی هتل ارم محل اردوی خود شدند.

پرسپولیس فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله