ترافیک در محورهای استان تهران پرحجم است

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: ترافیک در تمامی محورهای این استان پرحجم و در برخی محورها نیمه سنگین تا سنگین است. عادل مصدقی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تردد خودروها در مسیرهای تهران به هراز به ویژه محدوده امامزاده هاشم (ع) و مسیر فیروزکوه محدوده گرونه […]

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: ترافیک در تمامی محورهای این استان پرحجم و در برخی محورها نیمه سنگین تا سنگین است.

عادل مصدقی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تردد خودروها در مسیرهای تهران به هراز به ویژه محدوده امامزاده هاشم (ع) و مسیر فیروزکوه محدوده گرونه گدوک تردد خودروها به صورت نیمه سنگین تا سنگین است.
وی افزود: در محورهای تهران به سمت کرج؛ ساوه؛ قم و پاکدشت تردد خودروها پرحجم اما روان است اما در محدوده های عوارضی این مسیرها ترافیک سنگین است.
معاون راهداری استان تهران خاطرنشان کرد: در سایر محورهای ورودی و خروجی استان تهران تردد خودروها به صورت روان و عادی در جریان است.
** ۳۰ تیم راهداری مشغول روان سازی جادها هستند
مصدقی از فعالیت ۳۰ تیم راهداری در راه های استان تهران خبر داد و گفت: با توجه به افزایش حجم زیاد سفر در جاده های این استان به منظور روان سازی و خدمات به مسافران ۳۰ تیم ویژه راهداری در تمامی جاده های استان تهران حضور و مشغول فعالیت هستند.
وی، وضعیت جوی استان تهران را صاف و آفتابی اعلام کرد و از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه رعایت سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران همچنین به رانندگان توصیه کرد برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های استان های کشور با سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.
تهرام/۷۲۴۳//۶۱۳۹
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله