ترافیک محور تهران- مشهد در محدوده سمنان نیمه سنگین است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: ترافیک محور تهران- مشهد در محدوده استان سمنان روان و نیمه سنگین است. سرهنگ تقی کبیری شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ترافیک در محورهای استان سمنان همچون ورودی استان از غرب در محور گرمسار به سمنان پرحجم و نیمه سنگین و از شرق […]

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: ترافیک محور تهران- مشهد در محدوده استان سمنان روان و نیمه سنگین است.

سرهنگ تقی کبیری شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ترافیک در محورهای استان سمنان همچون ورودی استان از غرب در محور گرمسار به سمنان پرحجم و نیمه سنگین و از شرق در محور میامی- سبزوار محدوده ابراهیم آباد، نزدیک پلیس راه شاهرود ترافیک روان است.
کبیری اظهار داشت: در تمام محورهای ارتباطی استان سمنان به سمت شمال کشور ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است ولی گره ترافیکی وجود ندارد.
وی ادامه داد: در محدوده گردنه آهوان، روستای تاغ و بخشی در محور سمنان- دامغان و نیز محور گرمسار- آرادان ترافیک نیمه سنگین و روان است.
وی خاطر نشان کرد: با وجود ترافیک نیمه سنگین و پرحجم، تصادف سنگین در محورهای استان سمنان رخ نداده است.
کبیری خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی و هلال احمر برای امدادرسانی به مسافران در گردنه ها و محورهای کوهستانی حضور دارند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان این که تردد در تمام محورهای جاده ای و گردنه های استان آزاد است، گفت: رانندگان با اطمینان از سوخت کافی، رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت مجاز رانندگی کنند.
به گزارش ایرنا، ناتوانی رانندگان در کنترل وسیله نقلیه به علت خستگی و خواب آلودگی ناشی از رانندگی طولانی مدت عمده ترین دلیل واژگونی خودرو به عنوان پرتعدادترین سانحه رانندگی در محورهای استان سمنان است.
از پنجشنبه شب با آغاز موج مسافرت هموطنان محور تهران- مشهد در محدوده استان سمنان به علت تردد پرتعداد خودروها پرحجم شده است.
۷۳۴۲/۶۱۰۳
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله