تساوی شاگردان دست نشان و ویسی/ پیروزی شیرین قشقایی در ماهشهر

لیگ آزادگان در هفته بیست و دوم با برگزارری سه مسابقه به پایان رسید. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته بیست و دوم لیگ آزادگان با برگزاری سه مسابقه به پایان رسید و نتایج جالب توجهی نیز رقم خورد. تیم مس کرمان که در این هفته میزبان شاهین شهرداری بوشهر بود نتواست از امتیازات میزبانی […]

لیگ آزادگان در هفته بیست و دوم با برگزارری سه مسابقه به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته بیست و دوم لیگ آزادگان با برگزاری سه مسابقه به پایان رسید و نتایج جالب توجهی نیز رقم خورد.

تیم مس کرمان که در این هفته میزبان شاهین شهرداری بوشهر بود نتواست از امتیازات میزبانی استفاده کند و با وجود حملات مکرری که روی دروازه حریف خود انجام داد موفق به گلزنی نشد تا این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام برسد.

قشقایی شیراز که میهمان شهرداری ماهشهر بود در یک بازی برتر نسبت به حریف خود موفق شد با نتیجه دو بر یک بر شاگردان مجید نامجومطلق غلبه کند و به اوضاع خود در جدول سر و سامان بخشد. برای قشقایی در این مسابقه هادی خادم در دقیقه ۸ سهیل نیک‌نام در دقیقه ۳۳ موفق به گلزنی شدند و تک گل شهرداری ماشهر را ایمان موسوی در دقیقه ۹۱ به ثمر رساند.

گل‌گهر سیرجان صدرنشین رقابت‌ها نیز در خانه میزبان آلومینیوم اراک بود که در این مسابقه نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد. برای گل‌گهر در این مسابقه محسن آذرباد در دقیقه ۵ از روی نقطه پنالتی اقدام به گلزنی کرد اما این برتری دیری نپایید و آلومینیوم اراک توانست در دقیقه ۳۰ توسط ابوالفضل قربانی گل تساوی را وارد دروازه تیم میزبان کند.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله