تقدیر نمایندگان ملت از رهبر انقلاب در آغاز سال سوم مجلس

صافی نیوز / معی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از بیانات ایشان در آغاز سال سوم مجلس تقدیر کرده و تاکید کردند: با هیچ طرح و لایحه ای خلاف منافع و مصالح ملت برخورد نمی کنیم.

به گزارش صافی به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب از بیانات ایشان در آغاز سال سوم مجلس تقدیر کردند.

متن نامه بدین شرح است:

سخنان رهگشای حضرتعالی در دیدار سالانه با نمایندگان منشور مجلس انقلابی و همچنین چارچوب عملی برای اقدامات مجلس در نیمه دوم عمر خود است.

مجلس را مسئول و متولی نقد درونی در ابعاد ملی می دانیم و با تقویت بعد نظارت چشمان تیزبین ملت در رصد وضعیت کشور به ویژه بخش های دولتی خواهیم بود و نقاط قوت و آسیب پذیری ها را با دقت زیرنظر می گیریم.

محبت حضرتعالی در بیان این نکته که تعبیر مجلس انقلابی تعبیر حقیقی خود را قدر می شناسیم و تلاش خواهیم کرد تا عمل فردی یکایک ما و همچنین برون داد جمعی مجلس، انقلابی بماند چرا که می دانیم انقلابی ماندن مهم تر از انقلابی بودن است.

مسئولیت تمامی قوانین و مصوبات مجلس را برعهده می گیریم و با هیچ طرح و لایحه ای برخوردی خلاف منافع و مصالح ملت نخواهیم کرد.

با همراهی دولت با اصلاح اساسی ساختار بودجه در سال های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ برای رفع ام الخبائث مشکلات اقتصادی کشور که همان کسری بودجه است و مسیر اصلاح و جراحی اساسی در معیشت مردم را تنگ کرده است، تلاش می کنیم.

انتهای پیام/