صافی نیوز

صافی نیوز / دبیرکانون مرغداران گوشتی گفت: درباره قیمت مرغ با وزارت جهاد کشاورزی صحبت هایی شده و بر سر قیمت هم به توافق رسیدیم اما این قیمت هنوز در ستاد تنظیم بازار تصویب نشده است.
مرغ

به گزارش صافی به نقل از تسنیم، پرویز فروغی دبیرکانون مرغداران گوشتی اظهار داشت: مرغداران مذاکراتی با وزارت جهاد کشاورزی برای افزایش قیمت مرغ داشته‌اند و نرخ جدید مرغ در حال بررسی است و بعد از آن به ستاد تنظیم بازار ارسال می شود.

وی افزود: مصوبه ای برای افزایش قیمت مرغ وجود ندارد اما بر سر نرخ جدید با وزارت جهاد کشاورزی توافق شده است.

دبیرکانون مرغداران گوشتی ادامه داد: نرخی که برای هر کیلوگرم مرغ در وزارت جهاد کشاورزی توافق شده 52 هزار تومان درب مرغداری است اما این نرخ هنوز مصوبه ستاد تنظیم بازار را ندارد.

شهیاد آبنار مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی نیز در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره ادعای اتحادیه میهن درباره توافق درباره افزایش قیمت تخم مرغ اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد و در صورتی که مرغداران هرگونه افزایش قیمتی داشته باشند به صورت تعزیراتی با آنها برخورد می شود.

بنابراین گزارش تشکل های مربوط به مرغ گوشت، تخم مرغ و جوجه یک روزه امروز به طور هم زمان اقدام به اعلام خبر افزایش قیمت محصولات خود کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *