تکذیب خبر به کما رفتن نوزاد در بناب

صافی - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب خبر به کما رفتن نوزاد در بدو تولد دراین شهرستان را تکذیب کرد.

سیدجلال حسینی در خصوص انتشار خبری در برخی رسانه‌های محلی مبنی بر به کما رفتن نوزاد بدو تولد، اظهار کرد: به‌علت نبود پزشک بیهوشی در بیمارستان شهدای بناب خانم باردار مراجعه‌کننده به بیمارستان تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته و توسط آمبولانس به شهرستان هم‌جوارعجب‌شیر منتقل شد.

وی با رد ادعای به کما رفتن نوزاد این مادر گفت: این نوزاد هم‌اکنون در سلامت کامل است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با اشاره به این‌که انتقال بیماران از شهری به شهری دیگر، اجتناب‌ناپذیر است، افزود: با درج اخبار کذب در برخی رسانه‌ها نباید زحمات کادر پزشکی را نادیده گرفت.

حسینی، با اشاره به این‌که کمبود پزشک در شهرستان مربوط به کل استان است، افزود: با وجود تلاش و پیگیری‌های مکرر هنوز موفق به جایگزینی برخی پزشکان در شهرستان نشده‌ایم و همواره می‌کوشیم با جذب پزشکان جدید مشکلات درمانی مردم را هرچه سریع‌تر و با خدمات بیشتر و بهتر رفع کنیم.

وی با اشاره به شمار پزشکان حاضر در شهر گفت: هم‌اکنون ۴۴ پزشک متخصص در بیمارستان امام و ۱۵ پزشک متخصص در بیمارستان شهدا مشغول خدمت هستند و نادیده گرفتن تلاش‌های این عزیزان منصفانه نیست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب گفت: شبکه بهداشت بناب در بسیاری موارد سرآمد است، برای نمونه دستگاه ماموگرافی موجود در بیمارستان بناب در معدود شهرهای کشور موجود است.

حسینی یادآور شد: طرح بالگرد جهت انتقال بیماران به مراکز مجهزتر استانی جزو طرح‌های فعال شهرستان است و اخیراً به دنبال اطلاع از ضرورت انتقال مرد ۶۰ ساله مبتلا به نارسایی قلبی توسط بالگرد هوایی اورژانس به این شهرستان اعزام شد.

انتهای پیام/