تکذیب درگیری بر سر جعبه سیاه هواپیما

در شرایطی که یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرده بود که بر سر دریافت جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده درگیری به وجود آمده، سازمان هواپیمایی کشوری این موضوع را تکذیب کرد. پارسایی عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس صبح امروز ادعا کرد که پس از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما گروهی […]

در شرایطی که یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرده بود که بر سر دریافت جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده درگیری به وجود آمده، سازمان هواپیمایی کشوری این موضوع را تکذیب کرد.

پارسایی عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس صبح امروز ادعا کرد که پس از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما گروهی سعی داشته‌اند با اعمال فشار به استانداری جعبه سیاه را از مسیر دادستانی منتقل نکرده و مستقیما بدون رویت آن به تهران ارسال کنند.

با این حال، جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به ایسنا این موضوع را تکذیب کرد و گفت: نمایندگان این سازمان در حین دریافت جعبه سیاه با دادستانی همکاری‌های لازم را به عمل آورده و هیچ درگیری و مشکلی در این زمینه به وجود نیامده است.

سازمان هواپیمایی کشوری صبح امروز دریافت جعبه سیاه را تایید کرد و پس از آن اعلام شد که با طی شدن مراحل قانونی این جعبه به سازمان هواپیمایی کشوری ارجاع داده می‌شود تا اطلاعات آن مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد.