تیم شاهین شهرداری بوشهر نیاز به حمایت جدی مسئولان دارد

صافی - سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم نیاز جدی به حمایت مسئولان دارد تا دغدغه مالی بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر برطرف شود.

محمود فکری امشب پس از پیروزی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مقابل تیم اکسین البرز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه این بازی برای دو تیم شش امتیازی محسوب می‌شود اظهار داشت: خدا را شکر که موفق شدیم امتیاز این بازی خانگی با حمایت هواداران را کسب کنیم.

وی، افزود: با کسب این سه امتیاز در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر اضافه شدیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه از عملکرد بازیکنان شاهین راضی هستم تصریح کرد: تیم شاهین بوشهر توانست در مقابل تیم پر مهره اکسین البرز گلی دریافت نکند.

فکری، با اشاره به بازی آینده افزود: تیم شاهین بوشهر دو بازی مهم و حساس خارج از خانه مقابل آلومینیوم اراک و خونه به خونه بابل در پیش دارد که اگر از این دو بازی 4 امتیاز کسب شود شرایط بازی‌های خانگی برای ادامه لیگ راحت‌تر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در دو هفته گذشته شرایط داوری خوب بود گفت: امید است در ادامه این رقابت‌ها شرایط داوری به نفع ما رقم بخورد.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با تاکید بر حمایت مسئولان از بازیکنان تیم شاهین تصریح کرد: این تیم نیاز جدی به حمایت مسئولان دارد تا دغدغه مالی بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر برطرف و موقعیت این تیم برای صعود به لیگ برتر فراهم شود.

فکری با قدردانی از حمایت هواداران تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: از هواداران تیم شاهین که امروز در بازی خانگی از بازیکنان و کادر فنی حمایت کردند قدردانی می‌شود امید است در بازی‌های خانگی دیگر همچنان مورد حمایت قرار بگیریم.

تیم شاهین شهرداری بوشهر یک بر صفر در مقابل تیم اکسین البرز پیروز شد و با 12 امتیاز به رده سوم جدول لیگ دسته اول جام آزادگان صعود کرد.