جام تختی از مهمترین مسابقات بین المللی کشتی است

کرمانشاه- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، رقابت های جام تختی را از مهمترین مسابقات بین المللی کشتی عنوان کرد و گفت: این رقابت ها برای بسیاری از کشورها حائز اهمیت است. به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا محمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات جام تختی هر ساله با حضور تعدادی زیادی […]

کرمانشاه- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، رقابت های جام تختی را از مهمترین مسابقات بین المللی کشتی عنوان کرد و گفت: این رقابت ها برای بسیاری از کشورها حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا محمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات جام تختی هر ساله با حضور تعدادی زیادی از کشتی گیر مطرح داخلی و خارجی برگزار می شود و نتایج خوبی برای کشورمان به همراه دارد.
وی ادامه داد: حضور کشتی گیران مطرحی از برخی کشورها نظیر جمهوری آذربایجان که قهرمان المپیک و نایب قهرمان مسابقات جهان در ترکیب آن به چشم می خورد بیانگر سطح بالای رقابت های جام تختی است.
محمدی یادآوری کرد: تیم های ترکیه، روسیه و گرجستان نیز کشتی گیران خوبی به کرمانشاه آورده اند تا در مجموع شاهد مسابقاتی مهیج باشیم.
سرمربی تیم ملی کشتی ایران با بیان اینکه تیم ملی چهار رویداد را پیش رو دارد، افزود: این رویدادها شامل مسابقات جام جهانی زیر ۲۳ سال، رقابت های بین المللی جام دانکلوف و مسابقات بزرگسالان و امید قهرمانی آسیا می شود.
وی ادامه داد: نفرات منتخب تیم ایران برای حضور در این چهار تورنمنت را از دل مسابقات جام تختی انتخاب می کنیم از این رو کشتی گیران ایرانی با همه توان به رقابت با یکدیگر می پردازند.
محمدی همچنین با اشاره به نتایجی که تاکنون در مسابقات رقم خورده افزود: ملی پوشان کشورمان تا اینجا توانسته اند به خوبی کشتی های خود را برگزار کرده و اگر این روند ادامه یابد در مسابقات فینال اکثر اوزان شاهد یک کشتی تمام ایرانی خواهیم بود.
سرمربی تیم ملی کشتی ایران در پایان از مردم کرمانشاه به خاطر مهمان نوازی و تشویق های پرشورشان قدردانی کرد.
در مسابقات جام تختی ۱۴۷ کشتی گیر از کشورهای ایران، روسیه، آذربایجان، ترکیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان با یکدیگر مسابقه می دهند.
دیدارهای شانس مجدد و رده بندی صبح جمعه (۱۹ بهمن) و دیدارهای فینال نیز بعدازظهر این روز در سرسرای امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶
انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله