امروز: یکشنبه، 3 مهر 1401 00:08

جانشین بیرانوند در پرسپولیس مشخص شد!

صافی – پرسپولیس قصد دارد گلر سابق تراکتورسازی و سایپا را به خدمت بگیرد.

پرسپولیس که در پنجره زمستانی نقل و انتقالات این فصل می‌تواند بعد از یک سال محرومیت اقدام به جذب بازیکن کند، قصد دارد با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات شده و اهداف زیادی را در این مقطع از فصل دنبال می‌کند که جذب چند بازیکن از جمله آن است.

با وجود اینکه پرسپولیس در حال تقویت پست‌های مختلف خودش است، این روزها با یک چالش جدی هم روبرو شده و آن جدایی علیرضا بیرانوند است. گلر پرسپولیس که مدت زیادی است قصد جدایی دارد، به دلیل مشکلات باشگاه و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات برای جدایی صبر کرده ولی حالا که مشکل سرخپوشان برطرف شده قصد دارد به یکی از پیشنهادات خارجی خود جواب مثبت دهد.

به همین دلیل سرخپوشان به دنبال یک جانشین مطمئن برای بیرانوند هستند تا در کورس قهرمانی با مشکل مواجه نشوند.

یکی از گزینه‌هایی که مدت‌هاست نامش به عنوان گلر پرسپولیس مطرح شده، رشید مظاهری است. دروازه‌بان ذوب آهن که در فهرست اخیر تیم ملی هم جایی نداشته، در فصل هجدهم عملکرد همیشگی خودش را ارائه نداده است ولی با این حال سپاهان و منصوریان قصد ندارند او را از دست بدهند و به همین دلیل حضورش در پرسپولیس بعید به نظر می‌رسد.

در این شرایط پرسپولیس به سراغ یک گزینه دیگر رفته است که بدون دردسر می‌تواند او را جذب کند. محمدرضا اخباری، گلر سابق تراکتورسازی و سایپا که در نهایت ابتدای فصل از این تیم جدا شد، نتوانست به تیمی بپیوندد و بیرون ماند و حالا به دنبال بازگشت به لیگ برتر در پنجره زمستانی است.

اخباری در آخرین بازی‌هایی که در سایپا از او دیده شد فاصله زیادی با دوران اوجش داشته و در حال حاضر کسی از میزان آمادگی او خبر ندارد و یک خرید پر ریسک برای پرسپولیس محسوب می‌شود ولی اگر بتواند مثل دوران اوجش عمل کند گزینه خوبی برای پرسپولیس خواهد بود.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...