تهران – ایرنا – اتحادیه جهانی کشتی مسابقه بین بهمن تیموری از ایران و جبرئیل حسن اف آذربایجانی را که با پیروزی نماینده کشورمان همراه بود، بهترین مسابقه جام سی و نهم تختی در بخش آزاد اعلام کرد. به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، فیلمی از فینال وزن ۷۹ کیلوگرم جام بین المللی […]

تهران – ایرنا – اتحادیه جهانی کشتی مسابقه بین بهمن تیموری از ایران و جبرئیل حسن اف آذربایجانی را که با پیروزی نماینده کشورمان همراه بود، بهترین مسابقه جام سی و نهم تختی در بخش آزاد اعلام کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، فیلمی از فینال وزن ۷۹ کیلوگرم جام بین المللی جهان پهلوان تختی بین بهمن تیموری و جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان توسط اتحادیه جهانی این رشته ورزشی منتشر شده که از آن به عنوان بهترین مبارزه این مسابقات یاد شده است.
همچنین اتحادیه جهانی، تصاویر منتخبی از جام سی و نهم تختی در کرمانشاه را نیز برای مخاطبان خود به نمایش گذاشت.
در فینال وزن ۷۴ کیلوگرم تیموری کشتی گیر کرمانشاهی که حمایت پرشور همشهریان خود را به همراه داشت، موفق شد در یک نبرد تماشایی حسن اف را با نتیجه ۶ بر ۴ شکست دهد و ضمن کسب مدال طلا، ستاره جام تختی لقب گیرد.
سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور نمایندگانی ازکشورهای ایران، آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در کرمانشاه برگزار شد و تیم ایران در این مسابقات به عنوان قهرمانی رسید.
تیم های آذربایجان و قرقیزستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۵۹۷
انتهای پیام/