امروز: شنبه، 2 مهر 1401 23:13

حس انتقام‌ جویی عامل انتشار تصاویر خصوصی

صافی – رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که از روی حس انتقام جویی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و هتک حیثیت ۱۵ نفر از شهروندان در شبکه های اجتماعی کرده بود ، خبر داد.

رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که از روی حس انتقام جویی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و هتک حیثیت ۱۵ نفر از شهروندان در شبکه های اجتماعی کرده بود ، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران گفت: باطرح شکایت تعداد ۱۵ نفراز شهروندان تحت عنوان توهین و فحاشی و ارسال تصاویر شخصی برای آنان از سوی فردی ناشناس در شبکه های اجتماعی ، موضوع تحت پیگیری پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: با بررسی پیام ها ، مشخص شد متهم با ایجاد یک حساب کاربری جعلی در صفحه اینستاگرامی شبیه سازی شده با صفحات اجتماعی شکات، اقدام به انتتشار تصاویر و نشر اکاذیب علیه آنها می کرد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: با اقدامات فنی و مهندسی تیم عملیاتی و تحقیقاتی پلیس ، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و در بررسی های صورت گرفته و حضور شاکیان معلوم شد متهم از بستگان شکات بوده و در جهت انتقام جویی از اقوام خود با درست نمودن صفحات اینستاگرامی جعلی، اقدام به توهین و افترا و نشر اکاذیب نسبت به آنها کرده است.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه ایجاد صفحات جعلی و توهین و نشر اکاذیب علیه بستگانش گردید، ولیکن با مواجه در برابر ادله دیجیتالی جمع آوری شده ، لب به اعتراف گشود و انگیزه خود را انتقام جویی از اقوامش اعلام کرد .

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...