خانه سینما، حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد

خانه سینما در پیامی، حمله انتحاری و تروریستی به اتوبوس نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان را محکوم کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی خانه سینما، با انتشار متنی و با اشاره به نمایش دو فیلم «شبی که ماه کامل شد» و «ماجرای نیمروز: رد خون»، حمله تروریستی دیروز در […]

خانه سینما در پیامی، حمله انتحاری و تروریستی به اتوبوس نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی خانه سینما، با انتشار متنی و با اشاره به نمایش دو فیلم «شبی که ماه کامل شد» و «ماجرای نیمروز: رد خون»، حمله تروریستی دیروز در استان سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

در این متن آمده است: «هنوز چند روزی از پایان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با درخشش دو اثر ارزشمند در نمایش نفاق و انحراف نمی‌گذرد که بار دیگر با یکی از وحشیانه‌ترین رخدادهای تروریستی جهان به دست دشمنان قسم خورده ایران اسلامی روبرو شدیم و تعدادی از هموطنان و جوانان مظلوم و خدمتگزار کشورمان را که حفاظت از ناموس و جان و مال مردم سرزمین‌مان را به عهده دارند با دستان ناپاک دژخیمان و سفاکان پلید این روزگار از دست دادیم.

خانه سینما به نمایندگی از جامعه اصناف سینمایی کشور ضمن محکوم نمودن این اقدام وحشیانه و تروریستی به خانواده شهیدان عزیزمان تسلیت گفته و از خداوند منان برای بازماندگان صبر و اجر و برای شهدای عزیز علو درجات آرزو می‌کند.»

۵۷۵۷

انتهای پیام/