خداحافظی اینستاگرامی کی روش با مردم و فوتبال ایران

صافی - سرمربی پرتغالی به صورت رسمی اعلام کرد همکاری‌اش با تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسیده است.

تیم فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل ژاپن شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت تا رویایی قهرمانی برای شاگردان کارلوس کی روش در این مرحله به پایان برسد.

سرمربی پرتغالی که طی ۸ سال حضور در ایران تجربه دو صعود به جام جهانی را به همراه تیم ملی کشورمان تجربه کرد امروز در نشست خبری تلویحی اعلام کرد که همکاری‌اش با تیم ملی به پایان رسیده و پست اینستاگرامی اخیر وی به صورت رسمی تایید می‌کند که او دیگر روی نیمکت تیم ملی حضور نخواهد داشت.

در پست اینستاگرامی کارلوس کی‌روش و خداحافظی از فوتبال ایران آمده است:

” هیچ کلمه ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن ها در طول این سال ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این ۸ سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی‌ها رو برو شدیم. شخصیت و منشی که من فکر می‌کنم شایستگی حضور در فینال را داشت.

به ژاپن تبریک می‌گویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما غرور و افتخار متعلق به تیم ملی ایران است، برای آنچه که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به جهان نشان دادند، برای میراثی که برای آیندگان به جای گذاشتند، این یکی از بهترین خانواده‌های فوتبالی بود که من در آن حضور داشتم، و برای این بازیکنان بهترین آرزوها را دارم؛ حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم. و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران

همه برای تیم ملی …”

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله