خزانه داری آمریکا ۳۶۵ میلیارد دلار قرض خواهد گرفت

خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد در بازه ژانویه تا ماه مارچ، ۸ میلیارد دلار بیشتر از آن‌چه قبلا تخمین‌ زده شده بود، قرض کند. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد در بازه ژانویه تا ماه مارچ، ۸ میلیارد دلار بیشتر از آن‌چه قبلا تخمین‌ […]

خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد در بازه ژانویه تا ماه مارچ، ۸ میلیارد دلار بیشتر از آن‌چه قبلا تخمین‌ زده شده بود، قرض کند.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد در بازه ژانویه تا ماه مارچ، ۸ میلیارد دلار بیشتر از آن‌چه قبلا تخمین‌ زده شده بود، قرض کند.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در نظر دارد در این بازه، ۳۶۵ میلیارد دلار اوراق قرضه بفروشد که این بدهی ۳ ماهه خزانه‌داری را در پایان مارچ به ۳۲۰ میلیارد دلار می‌رساند.

همچنین خزانه‌داری آمریکا در نظر دارد در بازه آوریل-جون، ۸۳ میلیارد دلار اوراق قرضه قابل خریدوفروش صادر کند. در سه ماهه اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۸، خزانه‌داری آمریکا ۴۲۶ میلیارد دلار اوراق قرضه صادر کرده بود.

یک مقام ارشد خزانه‌داری گفت: تعطیلی بخشی از خدمات دولت که ۳۵ روز به طول انجامید، تاثیر زیادی بر مقدار پولی که خزانه‌داری قرض می‌گیرد نداشته است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله