“خون خدا” به رقابت در فیلم فجر ادامه می دهد

کارگردان «خون خدا» گفت: به احترام همین مخاطبان و همچنین سینمادوستان از این ماجراها چشم پوشی کرده و در رقابت حضور خواهیم داشت. مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان فیلم سینمایی «خون خدا» درخصوص انصراف این فیلم از جشنواره که روز گذشته در پی اتفاقات و بی نظمیهای روز اول اکران از سوی تهیهکننده اعلام شد، […]

کارگردان «خون خدا» گفت: به احترام همین مخاطبان و همچنین سینمادوستان از این ماجراها چشم پوشی کرده و در رقابت حضور خواهیم داشت.

مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان فیلم سینمایی «خون خدا» درخصوص انصراف این فیلم از جشنواره که روز گذشته در پی اتفاقات و بی نظمیهای روز اول اکران از سوی تهیهکننده اعلام شد، به ایسنا گفت: طبیعی بود که تهیهکننده فیلم ما بعنوان مسئول صیانت از حقوق اثر و عواملی که برای این فیلم زحمت کشیده اند به بی نظمی و جابه جایی های غیرحرفه ای سانس ها واکنش نشان دهد، تا این مساله و اعتراض به گوش مدیران جشنواره برسد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از روز گذشته و با صحبت هایی که داشتیم و با تمام اتفاقات و بی احترامی هایی که در قبال فیلم ما و همچنین مخاطبان پیش آمد و منجر به چنین واکنشی از طرف سیاوش حقیقی، تهیهکننده اثر شد، در نهایت به احترام همین مخاطبان و همچنین سینمادوستان از این ماجراها چشم پوشی کرده و در رقابت حضور خواهیم داشت و با قدرت به راه خودمان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ادامه خواهیم داد و امیدواریم که در ادامه شاهد چنین بی برنامگی و بی احترامی در خصوص هیچ یک از آثار جشنواره نباشیم و رویدادی منظم و بدون تبعیض را پیش رو داشته باشیم.

«خون خدا» به عنوان دومین فیلم بلند سینمایی «مرتضی علی عباس میرزایی، در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و رضا اخلاقی راد، فرید سجادی حسینی، سعید داخ، علیرضا ثانی فر، خسرو احمدی، وحید نفر، امین میری، میثاق جمشیدی، حسین غایبی شباهنگ و شیوا ابراهیمی بازیگران «خون خدا» هستند.

در خلاصه داستان «خون خدا» که آمده است: علی کارتن خوابی‌ست که دورانِ نقاهت ترک اعتیادش در خیابان‌ها، مصادف شده است با دهه اول محرم. او شب عاشورا در جعبه‌ی غذای نذری که برایش آورده‌اند، پاکتی آغشته به خون می‌یابد.

[p]انتهای پیام

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله