دادستان مراغه شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهر را تکذیب کرد

دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهرستان گفت: خبر انتشار یافته در این خصوص کذب محض بوده و چنین حکمی اجرا نشده است. علی دلداری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خبر منتشر شده اخیر در فضای مجازی توسط برخی خبرگزاری ها […]

دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهرستان گفت: خبر انتشار یافته در این خصوص کذب محض بوده و چنین حکمی اجرا نشده است.

علی دلداری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خبر منتشر شده اخیر در فضای مجازی توسط برخی خبرگزاری ها مبنی بر اعدام دو نفر در زندان مراغه در ارتباط با جرایم مواد مخدر یا هر اتهام دیگر شایعه بوده و صحت ندارد.

وی با انتقاد از شایعه پراکنی برخی رسانه ها در فضای مجازی ادامه داد: این حرکت غیر مسئولانه و به دور از واقعیت، غیراخلاقی بوده و قابل پیگیری است.

وی اضافه کرد: رسانه ای که این خبر کذبی را منتشر کرده و بدون رعایت اخلاق حرفه ای به دروغ پراکنی پرداخته، به اتهام نشر اکاذیب برخورد قانونی خواهد شد.

شامگاه شنبه شایعه ای مبنی بر اعدام دو زندانی در ارتباط با مواد مخدر در زندان مراغه از سوی برخی خبرگزاری ها و کانال و گروه ها در فضای مجازی منتشر شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله