صافی نیوز

صافی نیوز / رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات اخیر بار دیگر نشان داد که گردانندگان اصلی اغتشاشات یعنی سیا، موساد و گروهک های پیرو آن ها، دنبال به نتیجه رسیدن مطالبات معترضین نیستند بلکه با تبدیل اعتراض به اغتشاش و جنایت، داعش سازی نوین را در دستور کار خود قرار داده اند.
محمدباقر قالیباف

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز- یکشنبه ۱۵ آبان ماه – مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره به شهادت تعدادی از نیروهای مدافع امنیت در حوادث اخیر اظهار داشت: این داعشی های نوین مانند داعشی های سوریه و عراق بدون هیچ دلیل، مردم بی گناه را شکنجه می کنند و به قتل می رساندند و مثل آن ها با افتخار، فیلم جنایتشان را منتشر و روی آن تبلیغات می کنند.

وی افزود: دشمنان ایران با مرزبانی مدافعان حرم به فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی نتوانستند از طریق مرزها به کشور ما نفوذ کنند، اما امروز از داخل، داعش را بازتولید کرده اند و تاسف اصلی آنجا است که عده ای از چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و یا سیاسی از این داعش نوین حمایت می کنند.

رئیس قوه مقننه اظهار داشت: نیروهای حافظ امنیت فقط مجهز به سلاح های ویژه مبارزه با اغتشاشات هستند و جان خود را در مقابل این جنایتکاران سپر می کنند اما از سلاح گرم استفاده نمی کنند تا مردم در این میان آسیبی نبینند.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمودند «این مسائل حواس شما مسئولین را پرت نکند و از کارهای اصلی و اساسی باز نمانید» مجلس آماده است تا بیش از پیش هر گونه کمکی به دولت نماید و انتظار داریم که مسئولین، دقت و نظارت بیشتری بر قیمت ها و بازار ارز داشته باشند.

رئیس مجلس ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر امنیت در کشور بصورت کامل تثبیت شود تا تغییرات مشروع و لازم به سمت حکمرانی نو در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در چارچوب نظام سیاسی جمهوری اسلامی آغاز شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *