دیدار امیرعبداللهیان با رئیس دفتر حماس در تهران

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اشاره به تلاش برای برگزاری کنفرانس حمایت از فلسطین و آمادگی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، گفت: ملل مسلمان باید با اتحاد و گفتگو، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند. به گزارش صافی، خالد قدومی رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در […]

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اشاره به تلاش برای برگزاری کنفرانس حمایت از فلسطین و آمادگی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، گفت: ملل مسلمان باید با اتحاد و گفتگو، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.

به گزارش صافی، خالد قدومی رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران شنبه ۲/۱۱/۹۵ با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با تاکید بر تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از حقوق مردم مظلوم فلسطین گفت: جمهوری اسلامی ایران از هر اقدامی در راستای احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین حمایت می کند و دفاع از فلسطین از سیاست های اصولی کشورمان می باشد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین، در ادامه با اشاره به تلاش برای برگزاری کنفرانس حمایت از فلسطین و آمادگی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، افزود: ملل مسلمان باید با اتحاد و گفتگو، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند. ایجاد تفرقه مذهبی و قومی از خواسته ها و نقشه های شوم رژیم صهیونیستی در منطقه می باشد.

قدس اولویت اول مسلمین است.در ادامه این دیدار، آقای خالد قدومی رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران با تشکر از حمایت های بی شائبه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، گفت: نباید اجازه داد موضوع فلسطین به موضوعی حاشیه ای در جهان اسلام تبدیل گردد.

جمهوری اسلامی ایران همواره نشان داده حامی آزادیخواهان و مظلومان جهان است و در این راستا از هیچ کوششی برای احقاق حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین دریغ ننموده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله