رئال مادرید فاتح شهرآورد اسپانیا شد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید در شهرآورد اسپانیا به رتبه دوم جدول رده بندی لالیگا صعود کرد. به گزارش ایرنا؛ در هفته بیست و سوم لیگ فوتبال باشگاههای اسپانیا، اتلتیکومادرید در حضور حدود ۷۰ هزار تماشاگر ورزشگاه «واندا مترو پولیانتو» میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جذاب و […]

تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید در شهرآورد اسپانیا به رتبه دوم جدول رده بندی لالیگا صعود کرد.

به گزارش ایرنا؛ در هفته بیست و سوم لیگ فوتبال باشگاههای اسپانیا، اتلتیکومادرید در حضور حدود ۷۰ هزار تماشاگر ورزشگاه «واندا مترو پولیانتو» میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جذاب و پر برخورد با پیروزی سه بر یک میهمان به اتمام رسید.
در دقیقه ۱۶ «کاسمیرو» هافبک برزیلی رئال مادرید با ضربه ای آکروباتیک، گل نخست این بازی را به ثمر رساند و «آنتون گریژمان» ستاره فرانسوی در دقیقه ۲۵ کار را به تساوی کشاند.
در دقیقه ۴۱ «وسینوس» مهاجم جوان برزیلی رئال با خطای مدافع میزبان متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.
«سرخیو راموس» از این فرصت استفاده کرد و گل دوم رئال را به نام خود نوشت.
در دقیقه ۵۰ «آلوارو موراتا» مهاجم میزبان به زیبایی گل تساوی را به ثمر رساند، اما این گل پس از استفاده از سیستم ویدئوچک آفساید اعلام شد تا پذیرفته نشود.
در دقیقه ۷۴، پاس تماشایی «لوکا مودریچ» به «گرت بیل» رسید و این مهاجم اهل ولز که تنها لحظاتی از حضورش در میدان می گذشت با ضربه ای حساب شده، سومین گلزن میهمان لقب گرفت.
در دقیقه ۸۰ «توماس پارتی» هافبک تدافعی اتلکومادرید که در طول بازی عملکرد بسیار ضعیفی داشت با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.
رئال مادرید که این روزها با هدایت «سانتیاگو سولاری» نتایج خوبی کسب می کند با برتری در این دیدار ۴۵ امتیازی شد و به رتبه دوم صعود کرد و اتلتیکو با ۴۴ امتیاز به جایگاه سوم نزول کرد.
هم اکنون بارسلونا با ۵۰ امتیاز و یک بازی کمتر، صدرنشین لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا است.
ورزشی**۳۷۸۳** ۱۰۵۵
انتهای پیام/