آغاز فرایند رای گیری انتخابات چهارگانه ۱۴۰۰؛

رهبر انقلاب: یک رای هم مهم است

صافی نیوز / فرآیند انتخابات چهارگانه سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و اولین میان‌دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۷ صبح با دستوروزیر کشور آغاز شد و رهبر انقلاب در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، آرای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش صافی، رهبر انقلاب، صبح امروز پس از رای دادن با حضور در جمع خبرنگاران فرمودند: روز انتخابات روز ملت ایران است. امروزمیدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردمند. مردم هستند که با حضور در پای صندوقهای رأی و با دادن رأی در واقع تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سالهای آینده معین می‌کنند. امروز متعلق به مردم است. و هرکاری که ملت ایران امروز تا شب انجام دهند از حضور در صندوق و دادن رأی این سازنده آینده ایران است. تعیین کننده سرنوشت چندساله ایران است. درست به همین دلیل است که خرد حکم میکند که در این آزمون ملی و سراسری همه شرکت کنند.

ایشان در ادامه فرمودند: اینکه ما دعوت میکنیم مکرر مردم را به حضور در انتخابات این اول اثرش به خود مردم برمیگردد. البته با حضور مردم کشور و جمهوری اسلامی هم امتیازات بزرگی در عرصه بین‌المللی به دست می‌آورد. بیایید تشخیص دهید انتخاب کنید و رأی دهید. این چیزی است که برای آینده کشور و آینده مردم دارای اهمیت است. یک رأی هم مهم است و قطعا دارای اهمیت است و همین یک رأی‌هاست که آرای میلیونی را تشکیل میدهد. با نیت خدایی وارد شوید و این کار را انجام دهید. توصیه من است که این کار مهم را زودتر انجام دهید. هرچه زودتر این تکلیف را انجام دهید بهتر است. امیدواریم خدا به آرای شما برکت دهد و بتوانید آینده خوبی را برای ملت تهیه ببینید. امیدواریم به برکت علی بن موسی الرضا امروز برای ملت ایران یک جشن باشد و ملت از این انتخابات خیر خواهد دید.

انتهای پیام/