سخنگوی کمیسیون کشاورزی: قیمت گوشت قرمز بزودی اعلام می شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت گوشت قرمز پس از بررسی طی یک هفته به این کمیسیون اعلام می شود. به گزارش ایرنا از خانه ملت، نورمحمد تربتی نژاد افزود : با توجه به محاسبات، قیمت هر کیلو گوشت قرمز برای مصرف کننده نباید بیش از ۶۰ تا ۶۵ هزارتومان باشد. […]

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت گوشت قرمز پس از بررسی طی یک هفته به این کمیسیون اعلام می شود.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، نورمحمد تربتی نژاد افزود : با توجه به محاسبات، قیمت هر کیلو گوشت قرمز برای مصرف کننده نباید بیش از ۶۰ تا ۶۵ هزارتومان باشد.
وی درباره نشست امروز (دوشنبه) کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: جلسه با موضوع گزارش سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص نحوه قیمت گذاری، پایش و نحوه نظارت و کنترل قیمت کالاهای اساسی و وارداتی با ارز دولتی برگزار شد.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگانی از سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی در نشست امروز حضور داشتند، تصریح کرد: مشکلات افزایش قیمت گوشت قرمز، نوسانات و افزایش قیمت ارز، قاچاق دام زنده، ضعف نظارت در توزیع، ضعف سیستم توزیع و افزایش هزینه تولید وعدم حمایت از تولید کننده در قیمت گذاری واقعی از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.
تربتی نژاد با بیان اینکه کمبودی در زمینه کالاهای اساسی در داخل وجود ندارد، ادامه داد: بعنوان مثال نیاز به گوشت قرمز در سال جاری در داخل حدود ۹۶۰ هزار تن بوده که تاکنون حدود ۸۵۰ هزارتن در داخل تولید و بیش از ۱۱۰ هزارتن وارد شده است.
شبس**سیام*ا.ع* ۱۹۱۷
انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله